Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Политика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Политика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 33

Не кашляйте. СБУ перекрила поставки медикаментів бойовикам

Співробітники Служби безпеки України перекрили нелегальні поставки ліків на тимчасово окуповані території Донбасу, які потім реалізовувалися через зареєстровані в ОРДЛО аптеки, які платять податки бойовикам.
Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу СБУ.
Співробітники спецслужби встановили, що житель Київської області оптом закуповував ліки на одному з фармпідприємств Харківської області, після чого перевозив їх на склад біля лінії розмежування в Донецькій області та переправляв на окуповану територію.
«У так званих «ДНР/ЛНР» медикаменти реалізовувалися через комерційні структури, які зареєстровані в псевдореспубліках і регулярно платять «податки» терористам», - зазначили в СБУ.
Чоловіка затримали, коли він готувався переправити через лінію розмежування чергову партію медикаментів. Йому оголосили про підозру за статтею про фінансування дій, спрямованих на зміну території або державних кордонів України.
Нагадаємо, 11 серпня СБУ заочно оголосила про підозру члену так званого «МГБ ДНР», який після Майдану звільнився з органів внутрішніх і приєднався до бойовиків на початку 2015 року.
10 серпня СБУ затримала бойовика з батальйону убитого раніше командира терористів Мозгового, який переховувався у близької знайомої в Рубіжному.
Джерело: Слово і Діло
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=122290
Оценка: - | -;
Просмотров: 31 раз(а); 18:32 11/08/2017

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< В Очакове американские ВМС строят военную базу Відомий український композитор заявив, що війну на Донбасі розпочала Україна >>


Страница сгенерирована за 0.161 сек..