Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Политика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Политика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 39

На Донеччині підліток підірвався на знайденій гранаті

16-річний хлопець отримав осколкові поранення ніг, голови та лівого вуха. Гранату він знайшов на вулиці та приніс додому
Граната вибухнула в руках у 16-річного підлітка у непідконтрольному силам АТО Докучаєвську.Про це йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.
Як повідомили в місії, інцидент стався у вівторок, 10 жовтня, в одному із житлових будинків. Підліток знайшов гранатута приніс її додому.
Потерпілого було госпіталізовано до однієї з лікарень, йому було екстрено зроблено операцію. Юнак отримав осколкові поранення ніг, голови та лівого вуха.Після операції спостерігачі місії змогли з ним поспілкуватися. Стан постраждалого оцінюється як стабільний.
Нагадаємо, днями у Харкові 23-річний колишній учасник антитерористичної операції на Донбасі покінчив життя самогубством, підірвавши себе гранатою у під’їзді власного будинку. Правоохоронці вилучили з місця події осколки та чеку від гранати Ф-1.
Напередодні від вибуху гранати загинув один військовослужбовець, ще двох військових і цивільного госпіталізували з тілесними ушкодженнями у селищі Ворзель на Київщині. Військові перебували поза службою у форменому одязі й при собі мали гранату.
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=123689
Оценка: - | -;
Просмотров: 46 раз(а); 22:23 11/10/2017

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Украинцу Лимешко продлили арест в Крыму Дебати у ПАРЄ щодо українського закону про освіту (НАЖИВО) >>


Страница сгенерирована за 0.306 сек..