Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Политика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Политика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 38

В "Голосі України" опубліковано закон про повернення президенту права призначати голів ОДА і РДА

Документ набере чинності 15 листопада
В офіційному виданні "Голос України" опублікували закон № 2190-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби", який скасовує конкурси на посади голів державних адміністрацій.
Так, прем’єр-міністр вносить на розгляд Кабміну пропозиції щодо кандидатур для призначення на посаду і звільнення з посади голів місцевих державних адміністрацій та щодо внесення президенту подань про призначення на посаду або звільнення з посади голів місцевих державних адміністрацій.
Керівники центральних органів виконавчої влади, які не входять до складу Кабміну, та їх заступники призначаються на посаду та звільняються з посади урядом.
Тим часом голови місцевих державних адміністрацій позбавляються права призначати на посади та звільняти керівників структурних підрозділів апаратів місцевих державних адміністрацій.
Дія закону "Про державну службу" не розповсюджується на голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників.
Голови місцевих держадміністрацій більше не будуть держслужбовцями категорії "А". А ось держслужбовцями категорії "Б" стануть керівники та заступники керівників структурних підрозділів місцевих держадміністрацій, апаратів місцевих держадміністрацій, їх структурних підрозділів.
У місцевих державних адміністраціях повноваження керівника державної служби здійснюватимуть:
керівник апарату - в апараті місцевої держадміністрації та її структурних підрозділах (крім структурних підрозділів зі статусом юридичних осіб публічного права);
керівник структурного підрозділу зі статусом юридичної особи публічного права - у такому підрозділі.
Щоб державні органи могли функціонувати, поки проводиться конкурс на зайняття вакантної посади, строком до 3 місяців зможуть перекласти обов\'язки держслужбовця категорії "А" на одного із заступників або на одного з керівників самостійних структурних підрозділів органу.
Якщо посади заступника керівника самостійного структурного підрозділу у державному органі немає або якщо така посада є вакантною, можна перекласти обов\'язки на одного із держслужбовців, які працюють у відповідному структурному підрозділі.
Нагадаємо, що призначення керівників місцевих адміністрацій на конкурсній основі було передбачено законом про державну службу, який парламент прийняв у 2015 році в рамках виконання зобов\'язань перед ЄС в обмін на отримання фінансової допомоги в розмірі близько 100 млн євро. До прийняття даного закону голів обласних районних державних адміністрацій президент призначав і звільняв за поданням Кабінету міністрів.
9 листопада Рада 234 голосами прийняла вцілому закон №7126, скасувавши конкурси на посади голів місцевих держадміністрацій.
На наступний день парламент відмовився скасувати результати голосування за законопроект №7126. Відповідну постанову відхилили, "за" проголосували тільки 29 депутатів.
Джерело: 112.ua
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=124479
Оценка: - | -;
Просмотров: 1 раз(а); 13:30 14/11/2017

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Світовий банк наголошує на важливості земельної реформи і створення Антикорупційного суду Сурков: США передали свои предложения к нашему проекту резолюции о миротворцах – 29 абзацев. Три из них мы сочли приемле >>


Страница сгенерирована за 0.303 сек..