Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Политика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Политика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 32

Саакашвілі розповів, хто «зливав» документи про виведення $1,5 млрд Януковича

Документи судового вироку про $1,5 млрд Януковича «злив» хтось із оточення Президента Петра Порошенка. Це свідчить про те, що там є люди, які розуміють, що політична ситуація може невдовзі змінитися.
Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі.
«Цей заступник Генерального прокурора щось розказує собі під ніс, бо їх застали зненацька. Вони думали, що всі кінці сховані у воду. Саме прокурор, який веде справу проти мене за вказівкою Єніна та Луценка засекретив документи щодо грошей Януковича. Чому Краматорський суд виніс вирок? Суди на сході дуже легко піддаються на шантаж», – відзначив політик.
На переконання пана Саакашвілі, до «зливу» документів у справі грошей Януковича причетне внутрішнє оточення Петра Порошенка.
«У них більш більш ніж достатній «дах». Вони, напевне, спочатку передали їх не каналу Al Jazeera, а нашим західним партнерам, і вже ті «злили» каналу. У цьому немає сумніву, це звичайна технологія. Про це питання знали 10-15 осіб із найближчого оточення. А Порошенко був зацікавлений в тому, щоб цей вирок був засекречений», – вважає Міхеїл Саакашвілі.
Гість програми переконаний, що хтось з оточення Порошенка передав документи, бо чимось не задоволений або розуміє, що незабаром політична ситуація може змінитися.
«Яка в них була мотивація попереджати, що мене арештують або відберуть громадянство? Яка в них була мотивація, коли вони зливали мені їх внутрішні документи?
У них всередині повна метушня. Вони дуже скупі. Вони конкурують за той «куш». Комусь щось не перепало, хтось розуміє, що все може дуже швидко помінятися. Але те, що зробила влада, це тяжкий злочин», – сказав пан Саакашвілі.
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=125775
Оценка: - | -;
Просмотров: 10 раз(а); 22:54 11/01/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Путин заявил, что отношения РФ с Украиной нормализуются после решения проблемы Донбасса Гриценко: Ключова людина у виведенні грошей Януковича – це Порошенко >>


Страница сгенерирована за 0.358 сек..