Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Политика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Политика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 31

Профільний комітет ВР розгляне президентський законопроект про нацбезпеку в середу - Вінник

Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони розгляне президентський законопроект про нацбезпеку в середу, 14 березня, повідомив його секретар, народний депутат Іван Вінник (фракція "Блок Петра Порошенка").
"Комітет має намір розглянути цей проект у середу на своєму засіданні. Я про нього доповідатиму", - сказав І.Вінник у кулуарах Верховної Ради у вівторок.
Він також припустив, що ВР розгляне цей законопроект найближчим часом. Проте, на думку депутата, документ досить вузький, і його необхідно розширити.
"У нас є деякі зауваження, які все-таки необхідно врахувати, і розширити норми дії запропонованого президентом законопроекту про національну безпеку", - сказав І.Вінник.
Нардеп наголосив, що законопроект надзвичайно важливий, створює основи для входження України в НАТО. "Не описані, на наш погляд, ризики національній безпеці", - зазначив депутат.
За його словами, в законопроекті також не відображені питання економічної безпеки. "Усі ці питання ми врегульовуватимемо на рівні комітету. Я думаю, що перше читання буде скоро", - сказав І.Вінник.
Джерело: Інтерфакс-Україна
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=127306
Оценка: - | -;
Просмотров: 5 раз(а); 12:00 13/03/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Парубій заявив, що Рада 15 березня розпочне роботу з розгляду зняття недоторканності з Бакуліна В Винницкой области горел детский дом: эвакуировали 19 детей >>


Страница сгенерирована за 0.062 сек..