Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Политика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Политика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 31

Парубій заявив, що Рада 15 березня розпочне роботу з розгляду зняття недоторканності з Бакуліна

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій закликав нардепів пам\'ятати про те, що закон один для всіх. Він повідомив, що 15 березня має відбутися голосування щодо зняття імунітету з нардепа від Опозиційного блоку Євгена Бакуліна.
Спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив на засіданні парламенту 13 березня, що Рада повинна 15 березня розглянути зняття недоторканності з нардепа від Опозиційного блоку Євгена Бакуліна, передає кореспондент Гордон
Парубій нагадав, що 12 березня регламентний комітет визнав мотивованим та обґрунтованим подання генерального прокурора України на притягнення Бакуліна до кримінальної відповідальності, а на затримання і арешт – законними.
"Ми вчетвер почнемо роботу з розгляду цього питання... Будемо згуртованими навколо головного принципу, що закон один для всіх", – заявив Парубій.
З березня 2010-го до березня 2014 року Бакулін був головою НАК "Нафтогаз України". Із 27 листопада 2014 року є народним депутатом України VIII скликання.
16 лютого 2018 року генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання на притягнення депутата до кримінальної відповідальності та затримання.
За версією слідства, посадовці Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, НАК "Нафтогаз України" та ДАТ "Чорноморнафтогаз" у березні та жовтні 2011 року закупили бурові установки за завищеною ціною, під час закупівлі вкрали приблизно $144 млн. Один зі свідків, імені якого генпрокурор не розкрив, розповів, що $25 млн перевели на рахунок компанії, підконтрольної дочці Бакуліна Світлані.
Спікер генпрокурораЛариса Сарган повідомила, що Бакулін приблизно три роки жив у РФ.
Сам нардеп повідомив регламентному комітету Ради, що перебуває на лікуванні.
За словами Луценка, слідство не може встановити місцеперебування Бакуліна. Генпрокурор вважає, що нардепа потрібно оголосити в розшук.
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=127304
Оценка: - | -;
Просмотров: 5 раз(а); 11:55 13/03/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< У часи війни в Україні немає кримінальної відповідальності за незаконний перетин кордону, – Луценко Профільний комітет ВР розгляне президентський законопроект про нацбезпеку в середу - Вінник >>


Страница сгенерирована за 0.76 сек..