Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Политика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Политика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 31

Під Радою вимагають нового конкурсу з обрання омбудсмена

Правозахисники проводять під Верховною Радою акцію "Винесіть ялинки" і закликають почати новий конкурс з обрання омбудсмена.
Про це в ході акції повідомила голова правління Центру інформації про права людини Тетяна Печончик, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Ми закликаємо народних депутатів так само як українці вже повиносили новорічні ялинки зі своїх осель, винести ці кандидатури (на посаду омбудсмена - ред.) за межі всієї процедури. Процес їх номінування відбувся без участі громадських організацій, правозахисників. Ці кандидати є політиками і не мають довіри правозахисної спільноти", - наголосила правозахисниця.
Під час акції були винесені три ялинки під ВР, які "українці забули викинути".
Учасники акції тримають у руках плакати з написами "Омбудсман - не товар, а парламент не базар", "За права людини без політичних маніпуляцій".
Правозахисники наголошують, що жоден із претендентів на посаду уповноваженого, а саме Людмила Денисова (від фракції "Народний фронт"), Сергій Алексєєв від БПП та Андрій Мамалига (від фракції "Радикальна партія") не мають належного досвіду правозахисної діяльності. Окрім того, зазначають правозахисники, їх висунення відбувалося у непрозорий спосіб.
"Правозахисні організації закликають висунутих кандидатів зняти свої кандидатури, а спікера Андрія Парубія та народних депутатів - перезавантажити процес обрання омбудсмана, та погодитися на прозорий і відкритий конкурс за участю авторитетних українських та міжнародних правозахисних організацій", - йдеться у зверненні правозахисників, яке є у розпорядженні Укрінформу.
На вуличному брифінгу біля парламенту також взяв участь виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Олександр Павліченко.
Джерело: Укрінформ
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=127313
Оценка: - | -;
Просмотров: 7 раз(а); 12:16 13/03/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< В Винницкой области горел детский дом: эвакуировали 19 детей Луценко рассказал о контактах Рубана с Захарченко >>


Страница сгенерирована за 0.585 сек..