Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Политика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Политика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 33

Укроборонпром судитиметься з журналістами, які заявили про зловживання в оборонній сфері

Державний концерн Укроборонпром вирішив звернутися до суду через публікацію матеріалу про схеми, які нібито використовують посадовці в оборонній сфері.
“Так зване розслідування видання “Новое Время” щодо закупівлі Україною БМП-1АК у рамках ВТС із Польщею містить брехливі,неаргументовані твердження. Усі закуплені Україною бойові машини зібрані ліцензованим підприємствам на території ЄС. Усі використані вузли та агрегати пройшли відповідний ремонт і стендові випробування у відповідності до вимог ISO та технічних норм ЄС”, – йдеться у повідомленні Укроборонпрому.
На підприємстві наголошують, що якість машин підтверджена триступеневою перевіркою і кількарічною гарантією. Саме цих машин гостро потребує українська армії для відновлення втрат бойової техніки.
Прес-служба концерну також зазначає, що запропонували “Новое Время” опублікувати відповідну інформацію, аби вирішити конфлікт, однак отримало відмову.
“Вважаємо публікацію “Новое Время” диверсією проти обороноздатності держави. Вона завдає репутаційних збитків Концерну і нашим міжнародним партнерам. Тому прийнято рішення у судовому порядку захистити інтереси Концерну. Впевнені, що суд встановить істину”, – зазначили на підприємстві.
Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що співробітників Укроборонпрому, значна частина яких має доступ до секретної інформації, перевіряють на детекторі брехні приватної компанії.
Джерело: Інформатор
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=127994
Оценка: - | -;
Просмотров: 34 раз(а); 16:15 14/04/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Словацька делегація відвідала КПВВ «Гнутове» та прифронтове Лебединське СБУ проведет учения в Одесской области >>


Страница сгенерирована за 0.07 сек..