Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Политика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Политика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 33

Україна солідарна зі США, Францією та Британією щодо Сирії - МЗС

Застосування хімічної зброї будь-ким, будь-де і за будь-яких обставин є грубим порушенням міжнародного права.
Особи, відповідальні за такі дії, мають бути притягнуті до відповідальності, йдеться у заяві МЗС України.
"Україна висловлює солідарність зі США, Великою Британією та Францією і підтримує дії союзників у відповідь на застосування Дамаском хімічної зброї у м.Дума, яке призвело до численних жертв серед мирного населення", - зазначили у відомстві.
Дипломати наголосили, що увагу на себе звертає "цілеспрямована підтримка злочинів Дамаска з боку кремлівського режиму, який своїми діями, у тому числі в РБ ООН, послідовно унеможливлює вирішення конфлікту у Сирії відповідно до статуту ООН".
За даними Conflict Intelligence Team, антиасадівська коаліція завдала кілька ударів по об\'єктах в підконтрольних Дамаску районах Сирії. Під удар ракет та бомб потрапив військовий аеродром в Меззе і комплекси сирійського Науково-дослідного центру в Барзах і Джамрайе під Дамаском. Також удару піддався і аеродром Думейр в провінції Дамаск. Про це повідомив кореспондент арабської редакції BBC з посиланням на свідка удару.
Також атаці піддалась база зберіганняхімічної зброї в районі населеного пункту Масьяф в провінції Хама. Як мінімум по двох останніх об\'єктів раніше завдавали удари ВПС Ізраїлю.
В ніч на 14 квітня по Сирії випустили 100 крилатих ракет. Щонайменше троє мирних жителів постраждали в результаті попадання ракети США і їх союзників по складу військової армії неподалік від Хомса. Про це повідомляє сирійське державне інформаційне агентство SANA.
Літаки атакували хімічні бази, аби не допустити атак із застосуванням хімічної зброї на мирних жителів. Востаннє, така атака відбулась 7 квітня в місті Дума в Східній Гуті (передмістя Дамаска). Загинули щонайменше 85 осіб.
Джерело: Gazeta.ua
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=127989
Оценка: - | -;
Просмотров: 34 раз(а); 16:04 14/04/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< В НАТО назвали Украине условия для вступления Словацька делегація відвідала КПВВ «Гнутове» та прифронтове Лебединське >>


Страница сгенерирована за 0.676 сек..