Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Политика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Политика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 25

У США дали жорстку оцінку діям Суркова у переговорному процесі щодо України

Невідомо, які наслідки слід очікувати після виходу Владислава Суркова з процесу переговорів щодо України з боку РФ, оскільки він не був уповноважений йти на будь-які поступки і лише створював вигляд переговорного процесу.
Такий коментар оприлюднив у понеділок старший директор Penn Biden Center, колишній помічник глави Пентагону Майкл Карпентер, передає Укрінформ.
"Неможна сказати, щоб Сурков був уповноважений йти на якісь поступки у своїх переговорах з (Куртом - ред.) Волкером, тож не певний, що це все дійсно означає для України. Сурков ніколи не мав можливості вказувати ФСБ чи ГРУ, як діяти на місцях на Донбасі, тому він здебільшого просто робив вигляд переговорів", - зауважив експерт.
Він додав посилання на повідомлення кореспондента National Public Radio в Москві Лучіана Кіма, який звернув увагу на висловлювання заступника глави МЗС Росії Григорія Карасіна про те, що "Росія і США взяли паузу в контактах щодо України".
Як повідомляв Укрінформ, спеціальний представник США у переговорах з питань України Курт Волкер в понеділок розпочав свій візит в Україну. У його програмі – зустрічі з керівництвом держави, а також відвідування зони бойових операцій на Донбасі.
Водночас, за повідомленнями російських ЗМІ, Владислав Сурков може залишити посаду помічника президента РФ, відповідального за український напрям, за підсумками перестановок в уряді Російської Федерації.
Укрінформ
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=128579
Оценка: - | -;
Просмотров: 21 раз(а); 11:19 15/05/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< У Києві затримано журналіста "РИА Новости-Украина" Политзаключенный Сенцов объявил голодовку >>


Страница сгенерирована за 0.051 сек..