Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Политика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Политика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 22

Рада знову візьметься за оновлення ЦВК

Також планується розглянути законопроект, необхідний для початку роботи Державного бюро розслідувань Верховна Рада у четвер, 12 липня, планує розглянути президентський законопроект про зміни до закону про судоустрій та статус суддів, необхідний для початку роботи Антикорупційного суду та визначитися стосовно зниження акцизів на ввезення нових авто, а також призначення та звільнення членів Центральної виборчої комісії та суддів Конституційного суду.
Про це сказано у порядку денному на 12 липня.
Також серед іншого парламентарі планують продовжити розгляд проектуЗакону про правовий статус осіб, зниклих безвісти, визначитися стосовно заборони примусового стягнення боргів підприємств оборонки перед російськими компаніями, скасування окремих законів, які стосуються держрегулювання виробництва та реалізації цукру та ратифікувати низку угод, які стосуються міжнародно-правової співпраці в рамках розслідування катастрофи літака MH-17, а також економічної співпраці, реадмісії та співпраці у сфері оборони.
Крім цього, депутати мають намір визначитися стосовно законопроекту про повернення кримінальної відповідальності за незаконний перетин державного кордону, розглянути законопроект, необхідний для початку роботи Державного бюро розслідувань.
Раніше представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що оновлення ЦВК має стати першим питанням у порядку денному парламенту.
Нагадаємо, Верховна Рада 5 липня не приступила дооновлення складу Центральної виборчої комісії, оскільки більшість народних депутатів відмовились від розгляду цього питання.
Джерело: УНН
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=129513
Оценка: - | -;
Просмотров: 99 раз(а); 09:30 12/07/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Порошенко підтвердив, що матиме зустріч з Трампом у четвер 25 липня Україна очікує офіційної відповіді Росії щодо обміну політв'язнів, – Геращенко >>


Страница сгенерирована за 0.059 сек..