Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Политика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Политика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 23

Україна звинуватила РФ у порушенні Конвенції ООН з морського права

Українська делегація в Організації Об\'єднаних Націй звинуватила російську сторону в порушенні Конвенції ООН з морського права через її самочинні дії в Азовському морі, які призводять, у тому числі, до блокування морських сполучень.
З такою заявою Україна виступила на засіданні Шостого комітету Генасамблеї ООН у понеділок, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.
"Нинішньою метою Росії після тимчасової окупації Криму є встановлення контролю над Азовським морем. Незаконно побудувавши міст через Керченську протоку, РФ почала систематично порушувати свободу міжнародної навігації для українських та іноземних суден", - заявила українська сторона.
Причому було акцентовано, що це також є грубим порушенням Конвенції ООН з морського права.
"Такі брутальні дії повинні припинятися як незаконні, в тому числі в рамках цієї Конвенції", - наголосили в українській місії.
У цьому зв\'язку Україна закликала держави-члени ООН здійснити термінові кроки для припинення агресії, а також запобігання небезпеки, яку створює російська сторона в цьому регіоні.
Шостий комітет Генасамблеї ООН є основним форумом для розгляду правових питань. Всі держави-члениОрганізації уповноважені бути представленими в Комітеті.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=131215
Оценка: - | -;
Просмотров: 58 раз(а); 10:49 09/10/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Росія готує провокації проти України У ПАРЄ сьогодні розглянуть зміни до правил збереження санкцій проти Росії (відео) >>


Страница сгенерирована за 0.138 сек..