Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Политика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Политика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 23

Росія готує провокації проти України

Російські спецслужби готують заходи зі дестабілізації українських позицій на міжнародному рівні та провокації на релігійному та мовному підґрунті.
Про це розповів голова СБУ Василь Грицак у рамках форуму Ukrainian week in London.
"Росія активно використовує власну політичну агентуру в українських органах державної влади, у тому числі для саботажу взятих Україною міжнародних зобов\'язань. Агенти російських спецслужб у громадсько-політичних структурах ініціюють провокації на національному та релігійному підґрунті.
Я скажу відверто: Росія ще не розіграла релігійну та мовну карту до кінця. Зі взятим українським керівництвом курсом на отримання томосу - незалежної Української автокефальної православної церкви, незалежної від Москви - ви не уявляєте, які йдуть атаки. Атаки на тих, хто причетний до цього процесу, і на нас як спеціальну службу", - сказавГрицак.
За інформацією СБУ, Росія готує 2 напрями дестабілізації ситуації в Україні. Одним із них є розпалювання міжконфесійної ворожнечі шляхом інспірування захоплення культових споруд нібито представниками праворадикальних націоналістичних організацій, що дозволить у подальшому інспірувати силові протистояння та масові акції протестів за участю вірян.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=131214
Оценка: - | -;
Просмотров: 60 раз(а); 10:47 09/10/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< СБУ: Депутат Ради намагався створити сепаратистське утворення на Одещині Україна звинуватила РФ у порушенні Конвенції ООН з морського права >>


Страница сгенерирована за 0.411 сек..