Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Политика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Политика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 23

США вимагають від Росії скасувати "вибори" на окупованому Донбасі

У Держдепі закликали Росію "приєднатись до України у прагненні до миру"
Російська Федерація повинна скасувати незаконні "вибори" на окупованій частині Донбасу. Про це йдеться у заяві речниці Державного департаменту США Хізер Нойерт, опублікованій на офіційному сайті відомства, передає РБК-Україна.
Зокрема, вона закликала Росію "приєднатись до України у прагненні до миру".
"Росія та сили, які вона озброює, тренує, які вона скеровує і разом з якими воює, досі не виконали багаторазові обіцянки припинити ворожі дії, вивести закордонних бійців, обмінятись затриманими, або розпустити незаконні збройні формування. Москва має встановити загальне та повне припинення вогню та скасувати незаконні, фіктивні вибори, які вона організовує на підконтрольних Росії територіях на сході України", - йдеться у заяві.
При цьому у Держдепі наголосили, що США лишаються відкритими до діалогу з РФ з метою відновлення територіальної цілісності України у міжнародно визнаних кордонах.
Зазначимо, вчора, 11 жовтня, спецпредставник США по Україні Курт Волкер заявив, що США не підтримують ідею проведення "референдуму" на окупованому Донбасі.
Нагадаємо, українська сторона в Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з Донбасу закликала Російську Федерацію відмовитися від проведення "виборів" на окупованому Донбасі.
"Закликаємо російську сторону відмовитися від рішення, яке здатне звести нанівець важкі зусилля по врегулюванню ситуації. У свою чергу Україна виконує свої зобов\'язання, взяті на себе в рамках мінського процесу", - йдеться в повідомленні.
Крім того, повідомлялося, що Україна та світ не визнає результати виборівна Донбасі, а спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер заявляв, що оголошені в "ДНР" і "ЛНР" так звані "вибори" є нелегітимними.
Уряд Німеччини виступив категорично проти "виборів" в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=131267
Оценка: - | -;
Просмотров: 130 раз(а); 09:53 12/10/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Порошенко приказал ООС отвечать из всего оружия НАБУ засекретило частину звіту щодо розслідування Роттердам+ >>


Страница сгенерирована за 0.136 сек..