Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Политика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Политика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 23

Волкер: Тільки Росія блокує введення миротворців на Донбас

Спеціальний представник Держдепу США з питань України Курт Волкер заявив, що велика кількість країн підтримує ідею про введення миротворчої місії на Донбас.
В інтерв\'ю Настоящему времени він сказав, що тільки Росія блокує цю ідею.
"Ми це запропонували. Україна підтримує, "нормандська четвірка" підтримує - Франція, Німеччина. ЄС, НАТО, Канада, Велика Британія всі це підтримують і пропонують ввести миротворчу місію за підтримки ООН. Тільки Росія все блокує. Росія ж каже, що може погодитися лише на охорону спостерігачів. Вони також говорять, що потрібно домовлятися з так званими народними республіками, які там лише завдяки Росії. Тому потрібно вести переговори з росіянами, тому що ми бачимо ситуацію такою", - зазначив Волкер.
За його словами, Київ і Захід відкидають будь-яке узгодження подробиць можливої ​​місії ООН з бойовиками, які неє стороною мінських домовленостей. Обговорення можливості і умов розміщення сил ООН на окупованій території Донбасу все ще триває.
Волкер також додав, що миротворча місія на Донбасі - це "найправильніший шлях до миру і допомоги місцевому населенню".
Він зазначив, що продовжує контактувати з питання розміщення миротворців на Донбасі з помічником президента РФ Владиславом Сурковим.
"В останні кілька тижнів ми з ним листувалися з питання розміщення миротворців на Донбасі. На мою думку, це дуже життєздатна ідея і найбільш практичний спосіб полегшити реалізацію Мінських угод", - сказав Волкер.
Раніше Волкер заявляв, що шість країн, зокрема Швеція, Фінляндія, Австрія, Білорусь, Сербія і Туреччина, заявили про готовність приєднатися до миротворчої місії ООН на Донбасі.
Україна домагається розміщення миротворчого контингенту під мандатом ООН на всій території Донбасу, включаючи неконтрольовані ділянки кордону з РФ. Київ вважає, що миротворці зможуть стати твердим гарантом досягнення миру.
Росія, яка контролює бойовиків на сході України, виступає за обмеження мандата миротворців ООН тільки територією на лінії зіткнення.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=131271
Оценка: - | -;
Просмотров: 120 раз(а); 10:53 12/10/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Глава МЗС Угорщини: заяви українських політиків нагадують про найтемніші диктатури УПЦ КП призывает начать подготовку объединительного Собора >>


Страница сгенерирована за 0.074 сек..