Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Политика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Политика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 23

НАБУ засекретило частину звіту щодо розслідування Роттердам+

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) засекретило інформацію економічного звіту щодо застосування формули Роттердам+ у справі про факти можливого зловживання службовим становищем членами Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) при затвердженні оптової ціни електричної енергії за вказаною формулою.
Про це йдеться у відповіді НАБУ на запит Українських новин.
НАБУ повідомило, що зазначений звіт є матеріалами кримінального провадження і, оскільки містить відомості досудового розслідування, які не підлягають розголошенню, правові підстави для надання його копії відсутні.
Тижнем раніше директор НАБУ Артем Ситник заявляв, що бюро отримало економічний звіт про безпідставність застосування формули Роттердам+. За його словами, встановлено суму збитків - 15 млрд грн. Однак, повинна бути ще проведена експертиза, на підставі якої приймуть остаточне рішення.
У березні 2017 року НАБУ початоло досудове розслідування в кримінальному провадженні щодо скандальної формули ціни на вугілля. НАБУ підозрює членів НКРЕКП в змові в інтересах енергогенеруючих компаній при затвердженні формули Роттердам+.
НКРЕКП почало застосовувати новий порядок формування прогнозної оптової ринкової ціни на електроенергію з квітня 2016 року.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=131268
Оценка: - | -;
Просмотров: 118 раз(а); 10:51 12/10/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< США вимагають від Росії скасувати "вибори" на окупованому Донбасі Глава МЗС Угорщини: заяви українських політиків нагадують про найтемніші диктатури >>


Страница сгенерирована за 0.072 сек..