Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Экономика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Экономика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 21

ПриватБанк не виплатив кримським вкладникам 283 млн грн, всупереч рішенням судів

Ось вже 3 роки кримські вкладники не можуть повернути свої депозити
Націоналізований банк проігнорував три сотні судових рішень.

Минулого місяця ПриватБанк виконав ряд рішень судів про стягнення депозитів. Кількість вкладників, перед якими банк виконав зобов\'язання, склала 15 осіб. Загальна сума виконаних зобов\'язань перед ними склала 5 млн грн.
Таку інформацію надав ПриватБанк Раді з питань захисту прав споживачів фінансових послуг, повідомляє голова ради, адвокат Дмитро Дугінов в авторській колонці на НВ Бізнес.
У справі щодо «кримського боргу» ПриватБанк проходить судові процеси щодо 767 депозитних угод на загальну суму 1,3 млрд грн.
Наразі суди винесли 311 рішень на користь вкладників на загальну суму 287,8 млн грн. Ще 339 рішень винесено на користь банку, на суму 502,6 млн грн. Інші 117 позовів вкладників на суму 509,1 млн грн продовжують залишатися на стадії судового розгляду.
При цьому обсяг невиконаних зобов\'язань ПриватБанку перед кримськими клієнтами, які зареєстровані на материковій частині України, становить 1,1 млрд грн.
Загальна ж сума зобов\'язань банку за депозитами перед кримськими вкладниками – 9,7 млрд грн.
Станом на 30 травня 2014 року на території автономної республіки зобов\'язання банку перед вкладниками склали 7,4 млрд грн.
Нагадаємо, у 2014 році, після анексії Криму Російською Федерацією, ПриватБанк і дніпропетровська фінансова компанія Фінілон уклали договори, згідно з якими банк передав набаланс фінкомпанії своїх клієнтів в Криму. Мова йде як про депозитні вклади кримчан, так і про їхні кредитні зобов\'язання перед банком.
ПриватБанк передав на цю компанію кредити і дебіторську заборгованість у сумі 13,9 млрд грн і отримав за це від фінкомпанії компенсацію в сумі 7,9 млрд грн.
Також був укладений договір купівлі-продажу нерухомого майна, розташованого на території Криму, за що банк отримав від Фінілону 213,5 млн. грн. У результаті, на рахунку Фінілону залишилося близько 62 млн грн.
Таким чином, на момент входження держави в статутний капітал банку, зобов\'язання, права вимоги та інші активи, що належать банку в АРК, були передані на Фінілон. Але сама фінкомпанія не виконала зобов\'язання перед кримськими клієнтами.
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=2&nums=120209
Оценка: - | -;
Просмотров: 76 раз(а); 16:24 19/05/2017

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< В Украине повысили минимальный размер алиментов На Кіровоградщині досліджуватимуть та розроблятимуть поклади золота >>


Страница сгенерирована за 0.111 сек..