Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Экономика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Экономика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 27

Хто отримає допомогу замість пенсії: Рева пояснив

Міністр соціальної політики Андрій Рева запевнив громадян, що ті хто, був працевлаштований неофіційно і не сплачував внески до Пенсійного фонду, буде отримувати не пенсію, а матеріальну допомогу з держбюджету.
Повідомляє “Народна Правда” з посиланням Еспресо.TV .
«Якщохтось не платив (внесків), він не буде мати права на пенсійне забезпечення. В такому випадку – людям, які мають менше 15 років страхового стажу, – відповідно до закону, виплачується державна допомога. Це допомога особі, яка не має права на пенсію », – повідомляє Рева з уточненням, що така допомогабуде виплачуватися з 65 років.
Її розмір – один прожитковий мінімум, встановлений Верховною Радою.
При чому, ці виплати будуть здійснюватися не за рахунок Пенсійного фонду, а з коштів державного бюджету.
Він заявив, що до проведення пенсійної реформи в Україні налічувалося близько 100 тис. Громадян, які вчасно не забезпечили собі пенсію.
Нагадаємо, раніше віце-прем’єр-міністр Павло Розенко назвав новий розмір мінімальної пенсії в Україні . Вона складе 1 452 гривні.
Крім того, за словами глави Комітету з питань соцполітики, зайнятості та пенсобеспеченія ВР Людмили Денисової, взагальному розглянули 2144 поправки, більшість з них були відхилені. Головною правкою, яку схвалив комітет, є в ведення з 1 січня 2019 другого рівня пенсійної системи, передбачає введення особистих накопичувальних пенсійних рахунків для працівників молодше 35 років.
Раніше Кабінет Міністрів України схвалив проект бюджету на наступний рік . За словами прем’єра Володимира Гройсмана, документ вже був переданий на розгляд до Верховної Ради. У проекті закладено підвищення мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму доходів громадян. Так, мінімальна зарплата складе 3723 грн з 1 січня 2018 роки (зростання на 523 грн, на сьогодні мінімалка становить 3200 грн).
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=2&nums=123721
Оценка: - | -;
Просмотров: 106 раз(а); 22:01 12/10/2017

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< А зачем платить пенсии жителям оккупированных территорий? РЕВА: ПЕНСИЯ ГОССЛУЖАЩИМ НЕ ПЕРЕСЧИТЫВАЛАСЬ >>


Страница сгенерирована за 0.076 сек..