Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Экономика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Экономика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 24

У Турчинова заговорили про випуск власної криптовалюти

Cекретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що розвиток ринку криптовалют не може залишатися поза увагою української держави.
Про це “Народна Правда” пише з посиланням на повідомлення апарату Ради національної безпеки і оборони.
За словами Турчинова, подальше відсторонення держави від цього питання та правовий вакуум на ринку криптовалют “створює загрози для економіки та безпеки держави”.
“Зважаючи на швидкий розвиток криптовалют у світі, це питання не може залишатися поза увагою держави”, — наголосив секретар РНБО.
Національний координаційний центр кібербезпеки доручив відповідним органам влади створити робочу групу за участю представників Нацбанку, Мінфіну, СБУ, Нацполіції, держслужб фінмоніторингу, спецзв’язку та захисту інформації, а також фіскалів, які мають напрацювати пропозицій з врегулювання цього питання.
Потрібно буде визначити, як функціонуватиме ринок криптовалют, як здійснюватимуть моніторинг транзакцій з використанням криптовалют та ідентифікацію суб’єктів криптовалютних операцій, а також порядок оподаткування доходів від здійснення криптовалютних операцій відповідно до вимог законодавства України.
Національним банком України опрацьовується питання доцільності випуску власної криптовалюти, йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у серпні 2017-го в Києві співробітники правоохоронних органів виявили 200 комп’ютерів, які працювали для генерації криптовалюти Bitcoin. Техніка була знайдена в одному з басейнів Державного підприємства “Лікувально-оздоровчий” ІЕЗ ім. Патона”. Устаткування працювало з порушенням законодавства.
Також нагадаємо, у фейковій “Донецькій народній республіці” вирішили йти в ногу з часом, тому задумалися про запровадження блокчейн-управління та власний майнінг криптовалют.
Раніше “Народна Правда” повідомляла, що модне світове віяння, яке зачепило найбільш поширені криптовалюти Bitcoin, Litecoin, Dash та Waves, добралося і до столиці України. І стало відомо, у яких ресторанах Києва українці розраховуються криптовалютою.
Нагадаємо, що відома криптовалюта продовжує вражати коливаннями курсу. Як стало відомо, Bitcoin втратив суттєву частину свої вартості.
А тим часом аналітики великого фінансового конгломерату Morgan Stanley висловили припущення, що справжня вартість біткоіна дорівнює аж цілий $0.
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=2&nums=125779
Оценка: - | -;
Просмотров: 11 раз(а); 23:09 11/01/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Украинцы активно платят страховые взносы в Польше «В 2018 году биткойн потребит больше электричества, чем Аргентина» >>


Страница сгенерирована за 0.096 сек..