Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Экономика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Экономика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 14

АТБ незаконно будує магазини по всій країні

Мережа "АТБ" Геннадія Буткевича в черговий раз наплювала на всі правила і будує магазини без документів і дозволів.
Власники мережі маркетів “АТБ” почали незаконне будівництво чергового магазину.
Як стало відомо, в кінці травня в Кременчуці за адресою вул. Першотравнева, 63/16 почалося активне будівництво чергового “АТБ”, однак, ніяких дозволів на будівництво міська влада не видавала.
«Було відмічено, що на місці проводяться роботи, розвантажують будівельні матеріали – заїхали кран і фура. Ми викликали поліцію, кран на той час вже «втік», а на водія вантажівки склали адміністративний протокол поліцією за заїзд на тротуар», – заявили в адміністрації міста.
На даний час, управління державного архітектурно-будівельного контролю влаштувало перевірку законності дій керівництва мережі маркетів на чолі з Геннадієм Буткевичем.
Також з’ясувалося, що відкерівництва вимагали припинити будівництво до отримання необхідних документів, однак це було проігноровано. У зв’язку з цим, на компанію очікують великі штрафи і судові розгляди.
Це вже далеко не перший випадок, коли мережа маркетів “АТБ” потрапляє в скандали через незаконні і проблемні будівництва. З подачі керівництва, «АТБ» незаконно будує магазини по всій країні.
Так, в березні-2018 жителі Миколаєва поскаржилися в державні органи щодо будівництва магазину “АТБ” у дворі житлового будинку.
А в грудні-2017 Києві розгорівся скандал між мешканцями будинку по вул. Краснова, 19 в районі ст. м. “Святошин” і будівельниками, які обладнали вхід до магазину “АТБ”. Крім того, раніше резонансний скандал розгорівся у Вінниці, де підконтрольні мережі”АТБ” структури незаконним шляхом через рішення міськради вивели з власності Вінницької обласної клінічної лікарні Пирогова земельну ділянку площею 0,2 га.
Понад три роки тривають судові тяжби житомирських активістів з “АТБ”. Предмет суперечки – земельна ділянка в центрі міста на перетині вулиць Театральної та Київської, де повинен був бути Сквер Героїв Небесної Сотні, але замість цього ділянку забрав “АТБ” для будівництва чергового магазину.
Джерело: Народна правда
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=2&nums=128956
Оценка: - | -;
Просмотров: 110 раз(а); 11:09 08/06/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Украина снизила транзит нефти в Европу Рада дала згоду на закупівлю 55 французьких гелікоптерів для МВС >>


Страница сгенерирована за 0.082 сек..