Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Экономика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Экономика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 17

Українці зможуть обмінювати валюту в банкоматах і терміналах

З 1 січня 2019 року українці зможуть купувати-продавати іноземну валюту через платіжні термінали і банкомати
Відповідний дозвіл міститься в оприлюдненій постанові Нацбанку №63, частина якого вступить в дію з піврічним відтермінуванням, інформує Depo.ua
з посиланням на прес-службу регулятора та Мінпром.
Йдеться про готівкові операції: людина зможе внести в апарат гривню з гаманця і одразу отримає долар, євро або іншу валюту, яку зможе запропонувати апарат (без карткового рахунку). При цьому повинен буде отримати чек із зазначенням суми операції, курсу конвертації і можливо особистих даних.
При конвертаціях в сумі до 150 тис. грн. не вказується ім\'я людини, а якщо сума більша, воно повинно фігурувати. При цьому будь-який бажаючий матиме право на зворотню операцію протягом 15 хвилин. Якщо клієнт вирішив, що його обслужили за невигідним курсом або просто передумав.
На дисплеї пристрою повинно вказуватися громадянство людини. Щоб іноземці мали можливість отримати спеціальну банківську довідку для виведення валюти за кордон (оформляється при подачі декларації).
Крім того, згідно з постановою НБУ, з 1 липня 2018 року при здійсненні валютних операцій банкам дозволили не оформлювати паперові квитанції в двох примірниках, якщо на цьому не наполягає клієнт. Можна обійтися електронним документом. Відповідно, і внутрішню звітність з валютообмінних операцій банки зможуть оформлювати і акумулювати в електронній формі.
Нагадаємо, 11 червня глава НБУ Яків Смолій повідомив, що регулятор має план дій на випадок зриву співпраці України з МВФ. Зокрема, йдеться про обмеження валютних операцій.
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=2&nums=129010
Оценка: - | -;
Просмотров: 105 раз(а); 10:13 13/06/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Знищено понад 1 млн гектарів українських ґрунтів HR-тренди 2018: чим Україна відрізняється від світу >>


Страница сгенерирована за 0.06 сек..