Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Экономика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Экономика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 19

З простягнутою рукою: українцям готують непідйомне подорожчання тарифів

У найближчі роки українцям доведеться несолодко — комунальні тарифи продовжать дорожчати
Так, Міністерство економічного розвитку і торгівлі прогнозує зростання тарифів на електроенергію для побутових споживачів на 25% в 2019 році, на 25% в 2020 році і на 25% в 2021 році.

Відповідний проект урядової постанови про прогноз соціального та економічного розвитку на 2019-2021 роки виявився в розпорядженні українських журналістів. При цьому в Мінекономіки допускають відхилення від прогнозів в 2019-2021 роках в розмірі 5 процентних пунктів як в сторону збільшення, так і в бік зменшення.
коммуналка тарифы платежка
Є тільки один позитивний момент — в 2018 році зростання цін на електроенергію для побутових споживачів Мінекономіки не чекає.
Відзначимо, на фоні цього «Київенерго» почало вибивати гроші з боржників. Як заявили в прес-службі компанії, за станом на 1 липня 2018 року заборгованість споживачів і держбюджету за тепло і гарячу воду перед «Київенерго» станом на 1 липня 2018 року становить майже 3,8 млрд грн. У зв’язку з цим ПАТ «Київенерго» разом з виконавчою службою почало проводити рейди по квартирах киян, у яких є борги за тепло.
Рухнул пассажирский самолет, но произошло чудо: первые кадры с места катастрофы

У компанії також додали, що із загальної суми боргу в 3,8 мільярда гривень — майже 2,7 мільярда гривень заборгували населення і ЖЕО.Виконавча служба нагадує клієнтам про необхідність погашення боргів і попередили, що в разі несплати боргу найближчим часом буде проведено примусове списання коштів з їх рахунків, а також здійснено опис і продаж майна.
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=2&nums=129506
Оценка: - | -;
Просмотров: 62 раз(а); 17:10 11/07/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< В Кабмине подняли вопрос зеркального ответа на задержание судов у Бердянской косы Аграрії третій рік поспіль економлять на добривах – експерти >>


Страница сгенерирована за 0.053 сек..