Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Экономика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Экономика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 18

Міжнародний валютний фонд (МВФ) прогнозує зниження рівня сукупного державного (прямого) та гарантованого боргу України д

Через електронні майданчики продажів СЕТАМ і PB.LOT.UA
Державний Приватбанк до кінця року планує виставити на продаж понад 900 об’єктів нерухомості, йдеться у повідомленні на сайті фінустанови.
Повний перелік об’єктів нерухомості, що наразі виставлені ПриватБанком на торги, наведені на його сайті.
«ПриватБанк вийшов на ринок нерухомості з пропозицією якісного житла та офісів у столиці та інших містах України. Як повідомили в прес-службі, з початку 2018 року банк розпочав активний продаж власних об’єктів нерухомості – квартир, паркінгів у житлових комплексах і офісів у новобудовах, а також будинків і земельних ділянок – через електронні майданчики продажів СЕТАМ і PB.LOT.UA», – йдеться у пвідомленнні.
Як зазначають у фінустанові, продаж нерухомості банку проходить винятково на відкритих і прозорих торгах, що забезпечує справедливу ціну й повну безпеку угод.
«Сьогодні на відкритих торгах ПриватБанк пропонує об’єкти нерухомості в новобудовах Києва, Дніпра, Миколаєва, Южноукраїнська та Чернівців. Крім того, на продаж виставлено офісні та виробничі приміщення, готелі, бази відпочинку й земельні ділянки», – наголошує прес-служба фінустанови.
При цьому серед об’єктів нерухомості банку є як житло преміум-класу, так і доступні всім пропозиції житла в новобудовах.
Нагадаємо, напередодні Приватбанк сформував резерви по заборгованості 10 іноземних позичальників на суму майже 6 млрд грн, яка виникла перед банком до націоналізації.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=2&nums=131234
Оценка: - | -;
Просмотров: 63 раз(а); 12:23 10/10/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< МВФ очікує в 5-річній перспективі зниження рівня сукупного держборгу України до 53% ВВП Поліція взялася за справу розкрадання грошей під час реконструкції Київського мосту >>


Страница сгенерирована за 0.156 сек..