Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Экономика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Экономика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 18

"Київенерго" Ахметова вимагає від влади Києва майже мільярд гривень за модернізацію тепломереж – Bihus.info

В угоді про перехід тепломереж української столиці від компанії "Київенерго", яку контролює бізнесмен Рінат Ахметов, до комунального підприємства "Київтеплоенерго" не було вказано чітких сум відшкодування за роботи з модернізації.
Тепер "Київенерго" вимагає виплатити їй із бюджету 800–900 млн грн, з\'ясували журналісти Bihus.info.
Після розірвання угоди з Київською міською державною адміністрацією компанія "Київенерго", підконтрольна бізнесменові Рінату Ахметову, претендує на компенсацію витрачених на модернізацію мереж у розмірі 800–900 млн. грн. Про цейдеться в репортажі телепроекту Bihus.info. В угоді про розірвання договору було прописано відшкодування коштів за "невід\'ємну модернізацію", яку проводили коштом "Київенерго". Але чіткої суми, яку повинні компенсувати, досі не підрахували. Компанія Ахметова вже зверталася по відшкодування у КМДА,з\'ясували журналісти. Водночас "Київенерго" за потурання міської влади не виконало всіх інвестиційних зобов\'язань, які брала на себе за час користування тепломережами, стверджують у громадянській мережі "Опора". У Bihus.info також звернули увагу, що борги "Київенерго" зросли у п\'ять разів протягомостаннього року дії угоди про користування мережами.
"Нафтогаз України" у травні відмовив комунальному підприємству "Київтеплоенерго" в укладенні угод на постачання газу, вимагаючи, щоб воно взяло на себе боргові зобов\'язання попереднього виконавця послуг – ПАТ "Київенерго". За даними КМДА, заборгованість останнього перед "Нафтогазом" становила майже 5 млрд грн: приблизно 3 млрд грн – борги населення, 1 млрд грн – борг державного бюджету за надані пільги та субсидії, ще понад 1 млрд грн – штрафи і пеня. Влада Києва була згодна взяти на себе тільки борги населення. 1 серпня київські ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювальний завод "Енергія" перейшли в управління комунального підприємства "Київтеплоенерго". 2 серпня НАК "Нафтогаз України" привітала рішення Київської міської державної адміністрації почати переговори про мирову угоду. 29 серпня прем\'єр-міністр Володимир Гройсман у відповідь на прохання мера Києва Віталія Кличка повідомив, що Кабмін виділить Києву 729,56 млн грн, щоб погасити різницю в тарифах на теплову енергію. 11 вересня депутати Київської міської ради затвердили зміни до рішення, яке стосується заборгованості міста за газ перед НАК "Нафтогаз України". У своєму рішенні Київрада визнала заборгованість перед "Нафтогазом" на суму приблизно 2,6 млрд грн, яка стосується діяльності "Київенерго". 9 жовтня в НАК "Нафтогаз України" повідомили про підписання мирової угоди з "Київтеплоенерго".
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=2&nums=131232
Оценка: - | -;
Просмотров: 60 раз(а); 12:15 10/10/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Инфляция в Украине резко ускорилась с начала осени МВФ очікує в 5-річній перспективі зниження рівня сукупного держборгу України до 53% ВВП >>


Страница сгенерирована за 0.166 сек..