Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Экономика

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Экономика

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 15

В Україні внормували нові системи збору сміття, - Кабмін

В Україні унормовано проектування систем підземного та вакуумного збирання сміття, що сприятиме роздільному збору, чистоті та покращенню екологічної ситуації в населених пунктах.
Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.
"Сьогодні в Україні дуже важливо використовувати більш сучасні рішення і технології для збору сміття в населених пунктах. Адже ця проблема з кожним роком стає все гострішою. Тому у нових містобудівних ДБН було унормовано це питання та впроваджено використання систем підземного та вакуумного збору сміття. Такі системи успішно діють у багатьох країнах Європи, зокрема, у Швеції, Австрії, Норвегії і тепер, маю надію, будуть все більше розповсюджуватися у нас", – повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.
За його словами, це сприятиме покращенню екологічного стану та зовнішнього вигляду наших міст.
В Україні потрібно не лише впроваджувати нові технології щодо збору сміття, а й взагалі змінювати ставлення людей до цієї проблеми, наголосив Лев Парцхаладзе: "Якщо кожна людина буде смітити на кожному своєму кроці, то ніяка сучасна система не допоможе. Ми маємо теж змінюватися, ставати більш свідомими, відповідальніше ставитися до таких речей, як це роблять європейці".
Підземний спосіб збору сміття безпечніший, гігієнічніший та естетичніший метод збирання відходів у населених пунктах, що сприяє їх роздільному збору.
Вакуумний спосіб збирання побутових відходів стосується житлових будинків і є цивілізованою заміною сміттєпроводів.
Згідно з ДБН, відстань від вікон житлових та громадських будинків, на якій можуть проектуватися майданчики наземного способу збирання сміття, повинна складати не менше 20 м, для підземного та вакуумного – відповідно до містобудівних та технічних умов. При цьому, планувальний модуль підземного та вакуумного способу може збільшувати об’єм накопичення побутових відходів до 5-10 м відповідно, якщо це не суперечить технічним умовам.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=2&nums=132551
Оценка: - | -;
Просмотров: 7 раз(а); 13:35 10/01/2019

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Кравцова сьогодні призначать головою "Укрзалізниці" БЮДЖЕТНАЯ ДЕКЛАРАЦИЯ НА СЛЕДУЮЩИЕ ТРИ ГОДА ДОЛЖНА БЫТЬ ГОТОВА ДО 15 МАЯ, - МАРКАРОВА >>


Страница сгенерирована за 0.347 сек..