Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 12

Озброєні люди прийшли у «Черкасиобленерго»

Значна кількість зброї поза структурами, які повинні мати їх за законом, створює невідомі раніше в Україні проблеми. І вони стають щораз більш тривожними.
18 квітня до Черкаського відділу поліції надійшов сигнал про групу невідомих осіб, які перебувають у приміщенні акціонерного товариства «Черкасиобленерго» та мають при собі чимало одиниць вогнепальної зброї. На місце події було негайно скеровано найближчі наряди поліції, оперативників та бійців підрозділу спеціального призначення. Інформація підтвердилася. На другому поверсі будівлі знаходилось близько 30 осіб з помповими рушницями та травматичною зброєю. Хто вони, з якою метою і за чиїм розпорядженням прийшли, наразі офіційно не повідомлено. Єдине, що дізналися засоби масової інформації, так це те, що сутички вдалося уникнути. Після тривалих перемовин з непрошеними гостями, ті покинули приміщення. Зброю поліція у них вилучила. Залишається сподіватися, що громадськість поінформують про причини та обставини такого протиправного і небезпечного візиту.
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=119509
Оценка: - | -;
Просмотров: 29 раз(а); 22:46 18/04/2017

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< В Киеве не будут продлевать отопительный сезон из-за похолодания У Мінсоцполітики назвали максимальну на сьогодні пенсію в Україні >>


Страница сгенерирована за 0.077 сек..