Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 12

21-24 квітня рух транспорту на вул.Труханівській і частині вул.Хрещатик буде заборонено

21-24 квітня рух усіх видів транспорту на вул. Труханівській і частині вул. Хрещатик буде заборонено, передає УНН з посиланням на прес-службу КМДА.
“У зв’язку з проведенням у Києві Національних спортивних змагань „Ігри нескорених“ буде заборонено рух усіх видів транспортув місцях проведення заходів на вул. Труханівській із 00:00 до 17:00 22 квітня та на вул. Хрещатик (від вул. Б. Хмельницького до Майдану Незалежності) з 12:00 21 квітня до 06:00 24 квітня. Відповідне розпорядження КМДА № 466 підписав Київський міський голова Віталій Кличко”, — йдеться в повідомленні.
Департаменту транспортної інфраструктури доручено в установленому порядку розробити тимчасову схему організації дорожнього руху на період проведення заходів, а також внести зміни у роботу наземного пасажирського транспорту, про що буде повідомлено додатково. Окрім того, комунальному підприємству “Київтранспарксервіс” доручено в разі необхідності призупинити паркування та стоянку на зазначених вулицях на час проведення заходів.
Зазначено також, що спортивну частину заходу заплановано провести з 00:00 до 17:00 22 квітня на вул. Труханівській, урочиста частина заходу — концерту Національних змагань “Ігри нескорених” відбудеться з 00:00 до 22:00 23 квітня на вул. Хрещатик.
Як повідомляв УНН, сьогодні рух транспорту на вул. Малопідвальній у місті Київ у зв’язку з ремонтом асфальтобетонного покриття буде закрито.
Джерело: УНН
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=119562
Оценка: - | -;
Просмотров: 42 раз(а); 11:39 20/04/2017

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Фотофакт: Карпати засипало двометровим шаром снігом Киевсовет обязал работников магазинов и кафе говорить только по-украински >>


Страница сгенерирована за 0.06 сек..