Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 12

В Україні й надалі очікуються складні погодні умови

В Україні 21-22 квітня у зв\'язку з переміщенням чергового циклону в більшості областей очікуються сильний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, утворення снігового покриву, посилення вітру та заморозки.
Про це повідомляє прес-служба ДСНС України з посиланням на Укргідрометцентр.
"21 квітня у Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Полтавській, Харківській областях сильний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, утворення снігового покриву, посилення вітру 15-20 м/с", - йдеться у повідомленні.
Водночас 21 квітня у Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій, Хмельницькій, Волинській та Рівненській областях на грунті до 8°, вдень температура 1-8° тепла. 21-22 квітняутримається холодна погода: вночі заморозки до -5° у Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській областях.
Крім того, у ДСНС повідомили про значну лавинну небезпеку у високогір\'ї Івано-Франківської та Закарпатської областей 21 квітня.
"У зв\'язку зі снігопадами та хуртовинами, у високогір\'ї Івано-Франківської та східної частини Закарпатської областей зберігається значна лавинна небезпека (3 рівень)", - йдеться у повідомленні.
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=119594
Оценка: - | -;
Просмотров: 54 раз(а); 09:31 21/04/2017

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Киевсовет обязал работников магазинов и кафе говорить только по-украински Рева рассказал, почему не все переселенцы с Донбасса получают пенсию >>


Страница сгенерирована за 0.517 сек..