Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 15

На службу до Збройних сил України призвуть офіцерів запасу


На службу до ЗСУ призвуть офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри вузів та раніше не служили в армії. Проте в зону проведення АТО їх відправлятимуть виключно за власним бажанням.
Призвати зможуть осіб віком до 43 років, які мають вищу освіту і ніколи не служили в армії. Строк служби – півтора роки.
За даними Генштабу, щорічно військові кафедри закінчують 9-10 тисяч громадян. При призові на військову службу вони отримають таку ж базову заробітну платню, як і офіцери-контрактники – 9,5 тисяч гривень, та 15 тисяч гривень в зоні АТО.
Підставоюдля відстрочки від призову офіцерів запасу може бути стан здоров’я, а також сімейні обставини – вагітна дружина, дружина-інвалід, двоє і більше дітей, непрацездатність рідних та інше. Не будуть призвані через продовження професійної діяльності педагогічні працівники, медики, священнослужителі і поліцейські.
Утім, експерти відзначають дуже низький рівень фахової підготовки офіцерів запасу. Мовляв, військові кафедри в університетах перетворились на бізнес, а люди йдуть туди, перш за все для того, щоб не служити в збройних силах, а тепер їх навпаки відправляють в армію. Причиною того, чому Міністерство оборони згадало про офіцерів запасу, експерти називають дефіцит молодших офіцерів в армії.
Джерело: ranok.ictv.ua
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=120213
Оценка: - | -;
Просмотров: 105 раз(а); 16:30 19/05/2017

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Луценко назвал имена нардепов, с которых могут снять неприкосновенность после проверки деклараций Україна посіла 56 місце в рейтингу Глобального інноваційного індексу >>


Страница сгенерирована за 0.169 сек..