Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 14

ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА Й ВИХОВАННЯ В ДИТБУДИНКАХ: В УКРАЇНІ ЗАТВЕРДИЛИ НАЦСТРАТЕГІЮ ДО 2026 РОКУ

Планується, що неурядові організації надаватимуть дітям не менше ніж 50% соціальних послуг
Кабмін затвердив Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей (дитячі будинки, інтернати) на 2017-2026 роки. Про таке повідомляє "Інтерфакс-Україна".
Згідно з розпорядженням №526 від 9 серпня, завдяки реалізації стратегії планується досягти таких результатів:
збільшення щороку (починаючи з 2018 року) кількості дітей, охоплених інклюзивним навчанням, на 30% від загальної кількості дітей з особливими освітніми потребами;
збільшення кількості забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 20% від загальної кількості таких осіб, які перебувають на квартирному обліку.
з 2018 року планується досягти щорічного зменшення кількості дітей, які виховуються в закладах інституційного догляду, на 10%,
з 2019 року на 10% планується скорочувати кількість закладів інституційного догляду і виховання дітей, спеціальних шкіл-інтернатів і навчально-реабілітаційних центрів на 5% від кількості таких закладів станом на 1 січня 2018 року.
Із 2020 року планується припинити влаштування дітей віком до трьох років до закладів інституційного догляду і виховання дітей, а до 2026 року – припинити діяльність усіх типів закладів інституційного догляду і виховання дітей, в яких проживає більше ніж 15 вихованців.
У Кабміні зауважують, що реалізація стратегії дасть змогу починаючи з 2026 року перейти до надання неурядовими організаціями не менше ніж 50% соціальних послуг дітям і сім\'ям з дітьми на замовлення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=122289
Оценка: - | -;
Просмотров: 29 раз(а); 18:31 11/08/2017

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Все пляжи Киева непригодны для купания "Прокидайся в мирі": створений українськими волонтерами додаток-будильник отримав "срібло" міжнародного фестивалю >>


Страница сгенерирована за 0.057 сек..