Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 14

Україна та Угорщина домовилися напрацювати документ щодо закону про освіту

Міністри закордонних справ України та Угорщини під час зустрічі у Чернівцях домовилися напрацювати спільний документ щодо імплементації нового Закону України «Про освіту», зокрема його 7 статті, яка стосується використання мов у навчальному процесі.
Про це повідомляє прес-служба МЗС України.
«Спільно з офіційними чинниками румунської сторони проведено зустріч з представниками румунської громади, керівниками та викладачами румуномовних навчальних закладів області. В ході зустрічі обговорено шляхи врахування рекомендацій Венеціанської комісії стосовно статті 7 освітнього закону», — йдеться у повідомленні.
Також сторони обговорили питання розвитку прикордонної інфраструктури на українсько-румунському державному кордоні.
«У цьому контексті українською стороною повідомлено про намір відкрити у першій половині 2018 року пункти пропуску через українсько-румунський державний кордон «Красноїльськ» та «Дяківці», підкреслено необхідність відкриття пішохідних пунктів пропуску по всій протяжності кордону», — повідомляють в МЗС.
Раніше в Міністерстві закордонних справ Угорщини заявили, що Венеційська комісія підтвердила угорську критику українського закону про освіту.
Раніше голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що ніякі зміни в мовні норми закону «Про освіту» не будуть внесені.
Венеційська комісія у висновках стосовно статті 7 у законі «Про загальну середню освіту» визначила, що ця стаття є рамковою і підлягає деталізації, а також потребує подовження перехідного терміну для впровадження.
28 вересня в Україні набув чинності закон «Про освіту». Закон визначає, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є державна мова, але відповідно до освітньої програми можуть викладатися одна або кілька дисциплін на двох і більше мовах.
У МЗС Угорщини наголосили, що блокуватимуть євроінтеграцію України, якщо закон про освіту не змінять.
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=125790
Оценка: - | -;
Просмотров: 85 раз(а); 16:54 12/01/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Почему на Донбассе не сохраняется режим перемирия Майже за 2 місяці СБУ схвалила 50 запитів про дозвіл гастролей артистів з Росії >>


Страница сгенерирована за 0.29 сек..