Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 14

Канада залучає українських бджіл до порятунку місцевої популяції - посол у Києві

Карпатські бджоли з України допоможуть рятувати канадських, які перебувають на межі зникнення. Про це на своїй сторінці у Twitter заявив посол Канади в Україні Роман Ващук.
Як повідомив посол, знання та уміння українських пасічників з "Всеукраїнського братства бджолярів України" та власне бджоли з України допоможуть канадським бджолярам відповісти на виклики, які постали перед канадської популяцією корисних комах.
Abuzz with excitement, George Scott of @NiagaraBeeWay and Tetyana Vasylkivska of https://t.co/CwTpxcaWJg announce a JV to bring #Ukraine’s Carpathian bees and apiary know how to reinforce endangered Canadian populations. 🇨🇦🐝🇺🇦 pic.twitter.com/9rF5u2Pb1V— Roman Waschuk (@WaschukCanUA) 10 февраля 2018 г.
Партнером українських бджолярів стане канадський проект Niagara Beeway, який ставить за мету відновлення та збереження оригиніального довкілля у Канаді.
The bee's brain is oval in shape and only about the size of a sesame seed (https://t.co/WNZHx9QCUv), yet it has the capacity to learn and remember things and is able to make complex calculations on distance travelled and foraging efficiency. pic.twitter.com/7n2iv83DUK— Niagara BeeWay (@NiagaraBeeWay) 19 января 2018 г.
"Від захвату аж загуділо. Джордж Скотт з Niagara Beeway та Тетяна Васильківська з http://honeyua.com повідомили про спільні зусилля допомогти популяції бджіл у Канаді своїми знаннями та карпатськими бджолами", - твітує посол Канади в Україні.
Численні дослідники повідомляють про скорочення популяції бджіл у Північній Америці загалом.
Джерело: Голос Америки
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=126505
Оценка: - | -;
Просмотров: 0 раз(а); 13:56 12/02/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Мін&prime;юст пропонує перевіряти наречених в реєстрі втікачів від аліментів В Украину за 2017 год переехали почти 2,8 тысячи россиян >>


Страница сгенерирована за 0.101 сек..