Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 14

На знак пам'яті про голодомор Україна надаватиме допомогу голодуючим країнам Африки та Азії

На десятому засіданні Громадської ради з питань співпраці з релігійними організаціями було ухвалено рішення продовжувати вживати заходів з метою вшанування пам\'яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні, повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ України.
"Громадська рада з питань співпраці з релігійними організаціями сприятиме вшануванню пам\'яті жертв голодомору 1932-1933 рр., звільненню українських політичних в\'язнів та підтримуватиме розвиток військового капеланства", - йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті відомства в понеділок.
Рада підтримала ініціативу секретаря Синоду єпископів УГКЦ Богдана Дзюраха провести акцію з надання символічної допомоги країнам Африки та Азії, які найбільше потерпають від голоду. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.
"Переживши трагедію умисного знищення українського селянства, коли тоталітарний режим нав\'язав світові замовчування фактів масового знищення голодом, Україна вшановує пам\'ять жертв голодомору, надаючи допомогу населенню інших країн, яке потерпає від голоду", йдеться в повідомленні.
Також члени ради вживатимуть подальших заходів, які сприяли б звільненню громадян України, незаконно утримуваних російською владою в РФ і в АР Крим, а також доведення до міжнародної спільноти фактів переслідувань вірян в тимчасово непідконтрольних українській владі окремих районах Донецької та Луганської областей.
Крім того, МЗС висловило підтримку представленому о. ЛюбомиромЯворським (УГКЦ) проекту щодо розвитку військового капеланства в Україні та готовність сприяти законодавчому унормуванню капеланського служіння.
Джерело: Інтерфакс-Україна
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=126528
Оценка: - | -;
Просмотров: 2 раз(а); 11:30 13/02/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< В Киеве частично перекроют движение на Шулявском мосту НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ЯК ПРАЦЮЄ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗА ПІЛОТНИМ ПРОЕКТОМ МІНІСТЕРСТВА >>


Страница сгенерирована за 0.059 сек..