Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 14

На Донбас має увійти місія із 20 тисяч миротворців – доповідь для Мюнхенської конференції

До миротворчої місії на Донбасі потрібно залучити низку європейських країн, таких як Швеція, країни, які мають досвід миротворчих операцій, такі як Бразилія, і країни, яким довіряє Росія, наприклад, Білорусь, ідеться в доповіді для Мюнхенської конференції з безпеки.

ООН слід розглянути питання про розгортання на Донбасі місії, яка містить у собі приблизно 20 тис. військовослужбовців із країн, що не входять у НАТО, і 4000 поліцейських. Про це йдеться в доповіді, яку має бути презентовано вищим посадовим особам на Мюнхенській конференції з безпеки цього тижня, пише Reuters.
Доповідь підготовлено колишнім генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном і буде презентовано, зокрема, спецпредставникові США щодо України Курту Волкеру.
На думку співавтора звіту та експерта з питань ООН Колумбійського університету Річарда Говена, до операції необхідно залучити низку європейських країн, таких як Швеція, країни, які мають досвід миротворчих операцій, таких як Бразилія, і країни, яким довіряє Росія, наприклад, Білорусь.
Спочатку йшлося про 50 тисяч миротворців, проте Говен вважає, що ця цифра є нереалістичною, і Москва, наймовірніше, чинитиме опір такому великому контингенту.
За його словами, створення миротворчих сил може дати змогу провести місцеві вибори наокупованому Донбасі відповідно до досягнутих у Мінську домовленостей.
Агентство пише, що через позицію Росії, у якої є право вето в ООН, можуть виникнути перешкоди в уведенні такої місії. Крім того, Швеція повинна погодитися очолити миротворців.
Порошенко на зустрічі із генсеком ООН Антоніу Гутеррішем 21 вересня 2017 року заявив, що тільки миротворча місія "зі всеосяжним мандатом" може сприяти відновленню миру на Донбасі.
В ООН почали підготовку відповідної резолюції.
28 жовтня 2017 року спецпредставник Держдепартаменту США щодо України Курт Волкер назвав критично важливим передавання українсько-російського кордону в зоні АТО під контроль миротворців.
31 жовтня міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що миротворці ООН, про яких говорив Волкер, стануть "окупаційними силами".
3 січня 2018 року в Києві міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель підкреслив, що миротворча місія ООН має перебувати на всій окупованій території Донбасу, а не тільки на лінії зіткнення.
Джерело: Гордон
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=126530
Оценка: - | -;
Просмотров: 2 раз(а); 11:39 13/02/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ЯК ПРАЦЮЄ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗА ПІЛОТНИМ ПРОЕКТОМ МІНІСТЕРСТВА В Украине сохранится прохладная погода, местами пройдет снег >>


Страница сгенерирована за 0.122 сек..