Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 14

Українці не зможуть поховати рідних без дозволу суду

Від 15 березня українці не зможуть поховати рідних без дозволу суду, який має за три дні призначити експертизу.

"Буде хаос. Чоловік по сто в день будуть збиратися тільки в чергах у судах. Як справляться з цим судді – для мене це незрозуміло. Хто цим буде займатися, чи виділять людей, які будуть виписувати направлення. І як так розумію, це буде виписувати тільки один суд", - каже Фелікс Чеховіч, співзасновник ритуального дому.
Без рішення суду морги тіло не прийматимуть.
"У судах уже готуються до надмірних навантажень. В Києві будуть звертатись тільки в Шевченківський районний суд. Лише торік там розглянули понад 30 тисяч клопотань кримінального провадження, і це не враховуючи інших цивільних справ, яких було майже стільки ж. Люди будуть змушені чекати", - каже суддя Ірина Фролова.
Тіла померлих потрібно буде щонайменше 72 години зберігати.
"Якщо померла вдома, тоді родичам потрібно знаходити якийсь вихід, щоб перебувало тіло протягом цих 72 годин. Таким виходом можуть бути лише приватні холодильні камери, доба утримання тіла в котрих коштуватиме від 280 до 350 гривень. Але можливості приватників обмежені, і місць вистачить не всім", - розповів Олег Садовий, завідувач відділення паталогоанатомії Київської міської лікарні №1.
Автор цих новацій – депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий. Журналісти намагалися довідатись, що спонукало нардепа вдатись до таких змін, однак телефон народного обранця постійно вимкнений. Натомість на своїй сторінці у Facebook новатор пише, що пишається цією поправкою.
Джерело: Gazeta.ua
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=127311
Оценка: - | -;
Просмотров: 7 раз(а); 12:11 13/03/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< БОЛЬШИНСТВО ПОЛЯКОВ ИСПЫТЫВАЕТ АНТИПАТИЮ К УКРАИНЦАМ – ОПРОС Онлайн реєстрація SIM-карт: Як буде відбуватися і що дасть українцям нововведення >>


Страница сгенерирована за 0.059 сек..