Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 14

Зі ста тисяч прохачів притулку у Франції українців - 541

Минулого року про притулок у Франції попросили більше 100 тисяч осіб, серед лідерів – Албанія (8351 заявка), Афганістан (6064), Гаїті (5100), Гвінея (3952), Судан (4597), Кот Д’Івуар (3364), Демократична Республіка Конго (3354), Сирія (3346).
Українці просили притулку 541раз, вказано у звіті Французького бюро із захисту біженців та осіб без громадянства (Ofpra) за 2017 рік.
«Більшість заявок з України пов’язані з політичними чи етнічними причинами через російсько-український конфлікт, отримані від вихідців з Донбасу», - пояснили в Ofpra.
За даними бюро, також є заявки від українських громадян, які намагалися ухилитися від військової служби, від тих, хто просив притулку через сімейне насильство та сексуальну орієнтацію. Також кілька запитів було отримано від кримчан, які поїхали з півострова після анексії.
Щодо біженців з пострадянського простору Ofpra наводить дані лише по чотирьох країнах: Росії, Вірменії, Грузії та Україні.
Від громадян Росії отримано найбільше заявок – 1844, що на 23% більше за показник 2016 року. Здебільшого заявки надходили від жителів Північного Кавказу, в першу чергу з Чечні, Дагестану й Інгушетії. Більшість прохань обгрунтовано переслідуваннями через сексуальну орієнтацію, релігію - від Свідків Єгови, яких в 2017 році в Росії визнано екстремістською організацією, від політичних активістів, а також «невеликого числа олігархів, які перебувають в складних відносинах з владою».
На другому місці серед колишніх радянських республік – Вірменія з 1751 запитом, що на 74% більше, ніж у 2016 році. Основними мотивами були названі переслідування за національною чи релігійною причинами. Але в Ofpra вважають, що основним мотивом, попри заявлений, є економічний, тому значна кількість прохачів притулку намагалисяприховати своє вірменське громадянство, видавали себе за громадян Росії, що переслідуються за національною ознакою.
Грузія серед колишніх республік на третьому місці (1542 запити), що майже вдвічі перевищує кількість 2016 року. Основна причина прохачів притулку – політичне переслідування опозиціонерів. Серед прохачів з грузинським громадянством багато абхазів, осетин, вірмен і єзидів.
Україна на четвертому місці, кількість поданих заявок лишилася на рівні позаминулого року.
Джерело: Укрінформ
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=127922
Оценка: - | -;
Просмотров: 33 раз(а); 12:38 11/04/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Опубликован закон, позволяющий следователям Нацполиции обращаться с ходатайствами в местные суды Кабмин переписывает правила захоронения умерших >>


Страница сгенерирована за 0.055 сек..