Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 13

Стартує третій етап глобальної акції за порятунок Сенцова

У четвер, 14 червня, розпочинається третій етап глобальної акції #SaveOlegSentsov, який проводиться під гаслом "На чемпіонаті світу з футболу в Росії ми граємо за політв’язнів".
Про це повідомляється на сторінці руху за порятунок українського політв\'язня Кремля у Facebook.
"Сьогодні ми заб’ємо перший гол Путіну. У день відкриття чемпіонату світу в Росії ми починаємо свій чемпіонат світу. І будемо грати за політв’язнів", - йдеться у дописі.
Долучитися до акції можуть усі охочі через соцмережі.
Як зазначаються активісти, їхньою першою метою є ухвалення спеціальної резолюції Європейського парламенту про Олега Сенцова та інших заручників Кремля.
"Ми зробили усю підготовчу роботу. До фінального тексту резолюції завдяки друзям України в Європарламенті увійшли наші рекомендації", - наголошують у русі.
Як повідомлялося, 14 червня Європарламент проведедебати та голосування щодо резолюції про порушення прав людини в Росії та з вимогою негайного звільнення протиправно утримуваних Олега Сенцова та інших політичних в\'язнів Кремля.
Українського режисера Олега Сенцова й активіста Олександра Кольченка російські спецслужби затримали в анексованому Криму 10 травня 2014 року. Їх звинуватили у "підготовці терактів" і засудили Кольченка до 10-ти, а Сенцова - до 20 років позбавлення волі.
Сенцов 14 травня оголосив безстрокове голодування, вимагаючи звільнити українських політв\'язнів у РФ.
Нині в Росії та анексованому Криму утримуються 64 українські політв\'язні. Серед них і журналіст Укрінформу Роман Сущенко, якого в РФ засудили до 12 років колонії суворого режиму за сфабрикованими звинуваченнями у "шпигунстві".
Джерело: Укрінформ
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=129024
Оценка: - | -;
Просмотров: 24 раз(а); 09:59 14/06/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Націоналісти влаштували акцію протесту під “Інтером”: звинувачують у сепаратизмі В Украине хотят легализировать однополые браки >>


Страница сгенерирована за 0.08 сек..