Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 13

Націоналісти влаштували акцію протесту під “Інтером”: звинувачують у сепаратизмі

Національні дружини” провели акцію біля будівлі офісу телеканалу “Інтер”, який не підтримав загальноукраїнський бойкот ЧС-2018 у Росії.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться на сторінці спільноти в Фейсбуці.
“Нацдружинники” вимагали скасувати трансляцію програм і репортажів Чемпіонату світу, який прийме Росія.
Крім того, причиною їхнього “візиту” до телеканалу став лайтбокс “Інтера”, опублікований у мережі, що анонсує футбольний турнір. Так, представники “Національних дружин” розклеїли плакати, які закликають до бойкоту ЧС-2018 у країні-агресорі.
“Трансляція Чемпіонату світу з футболу в РФ – ще одна спроба поширити ідеї “русского мира” серед українців”, – наголосили вони.
Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що ФІФА показала офіційний телевізійний ролик-відкриття Чемпіонату світу-2018 з футболу, який пройде в Росії. У ролику футбольний м’яч пролітає над футбольними полями, Росією з Красною площею та іншими пам’ятками цієї країни, над дзеркальними пірамідами з зображеннями легенд світового футболу.
Скандальний французький журнал Charlie Hebdo висміяв Чемпіонат світу з футболу, який пройде в Росії. Журнал опублікував на своїй обкладинцікарикатуру на ЧС-2018 в Росії, який починається 14 червня.
Нагадаємо, що близько 6 тисяч українців збираються в Росію на матчі ЧС-2018. В прес-службі ФІФА повідомили, що близько 6 тис. квитків були розподілені для українських уболівальників.
Джерело: Народна правда
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=129023
Оценка: - | -;
Просмотров: 25 раз(а); 09:57 14/06/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Омбудсмен РФ сообщила, что отправится в Украину в начале следующей недели Стартує третій етап глобальної акції за порятунок Сенцова >>


Страница сгенерирована за 0.124 сек..