Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 13

14 червня - Всесвітній день донора крові і міжнародний день блогера

Сьогодні інтернет-спільнота відзначає Міжнародний день блогера. Щорічно 14 червня інтернет-спільнота відзначає Міжнародний день блогера (блогера). Ідея проведення цього свята народилася в 2004 році. Відразу 500 чоловік з більш ніж 40 країн, об\'єднавшись, вирішили, що їм потрібен свій день — свого роду символ дружніх відносин між мережевими блогерами усього світу. Це свято робить людей, які пишуть у своїх блогах на різних мовах, ближче і дає їм можливість підтримувати один одного і всіх користувачів мережі Інтернет. В цей день кожен блогер публікує на свій сторінці п\'ять посилань на інші щоденники, присвячені різним темам. Як йдеться на офіційному сайті організаторів цього свята, «блогери обов\'язково повинні мати хоча б один день, який можна було б присвятити знайомству зі своїми колегами з різних країн і з різними інтересами».
У травні 2005 року в ході Всесвітньої асамблеї охорони здоров\'я, міністри охорони здоров\'я країн світу одностайно прийняли заяву про прихильність і підтримку добровільного донорства крові. У резолюції WHA58.13 вони постановили щорічно 14 червня проводити Всесвітній день донора крові (World Blood Donor Day), дата якого була приурочена до дня народження Карла Ландштейнера (1868-1943) — австрійського лікаря та імунолога, Нобелівського лауреата, який відкрив групи крові у людини. Всесвітній день донора крові — особливий день, що відзначається на честь безоплатних донорів крові. Цілями цієї події є підвищення обізнаності пронеобхідність безпечної крові та її продуктів і, звичайно ж, вираз подяки донорам, які добровільно і безоплатно надають свою кров для порятунку людських життів. День координується Всесвітньою організацією охорони здоров\'я, Міжнародною федерацією товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародним товариством з переливання крові та Міжнародною федерацією організацій донорів крові.
Джерело: АСС
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=129026
Оценка: - | -;
Просмотров: 23 раз(а); 10:06 14/06/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< В Украине хотят легализировать однополые браки 14 червня – пам >>


Страница сгенерирована за 0.046 сек..