Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 12

Україна ще 26 років тому просила про автокефалію УПЦ: опублікований історичний документ

В архівах Київського патріархату збереглися документи, що свідчать про те, що в 1992 році тоді ще єпископ Онуфрій (Березовський) підписав звернення Української православної церкви про автокефалію, хоча в Московському патріархаті переконують у протилежному.
Про це на своїйсторінці у Facebook написав секретар Священного Синоду УПЦ КП архієпископ Євстратій (Зоря).
"Багато з тих, хто цікавиться церковною історією, знають, що в січні 1992 року три архієреї – єпископи Онуфрій (Березовський), Сергій (Генсіцький) і Аліпій (Погребняк) нібито не підписали звернення єпископату УПЦ з проханням до покійного Московського патріарха Алексія II і єпископату РПЦ невідкладно розглянути звернення Собору УПЦ 1-3 листопада 1991 року про необхідність автокефалії Української церкви і позитивно вирішити це питання", – мовиться у повідомленні.
Архієпископ зазначив, що цей фактнавіть внесений до офіційних біографії Онуфрія та Аліпія на сайті Московської патріархії.
З огляду на, що на днях керівники Московського патріархату офіційно знову заявили, що не існує прохань єпископату УПЦ про автокефалію, в Київській патріархії вирішили переглянути архіви. І було знайдено те, що можна побачити нижче. Те саме звернення. Яке нібито "не підписали" – але з усіма підписами. Текст не датований, але з фрази на початку видно, що це саме він – адже від Собору до 22 січня 1992 року минуло якраз близько трьох місяців,
– наголосив Зоря.
Він зазначив, що синім кольором підкреслені підписи тих архієреїв, які на сьогодні перебувають на кафедрах Московського патріархату в Україні.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=130647
Оценка: - | -;
Просмотров: 49 раз(а); 10:59 11/09/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Сестра Сенцова: Олег написав заповіт на свою творчість у разі смерті У колонії РФ заявили, що відправлять Сенцова в лікарню, якщо йому стане гірше >>


Страница сгенерирована за 0.034 сек..