Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 12

Сестра Сенцова: Олег написав заповіт на свою творчість у разі смерті

Сестра українського політв\'язня Олега Сенцова Наталія Каплан повідомила, що її брат не вірить у звільнення з російської в\'язниці.
Facebook Український режисер Олег Сенцов, який перебуває в колонії російського міста Лабитнангі, написав заповіт на свою творчість у разі смерті. Про це 10 вересня у Facebook повідомила його сестра Наталія Каплан. "Він написав заповіт на свою творчість у разі смерті, і це сильно лякає", – заявила вона. Каплан зазначила, що Сенцов не має наміру припиняти голодування. "Олег пише мені таке: "У те, що я незабарм вийду і ми всі щасливо заживемо в Києві, я вже не вірю. Як і в багато чого іншого. Але це не означає, що я розклеївся чи збираюся зніматися (мабуть, із голодування). Я не здався в будь-якому разі, просто я не вірю вже в щасливий кінець усієї цієї історії", – розповіла вона. Сенцов також повідомив сестрі, що у нього з\'явилися нові захворювання. "Стан у мене приблизно такий самий: стабільно хріновий, до всіх старих спецефектів тепер ще додалася гіпоксія – це нестача кисню в органах, переважно в серці та мозку. Туман у голові, усе крутиться, тіло, голова і кінцівки німіють. Кровоносна система взагалі не справляється з живленням киснем організму. Ось я який став просунутий у медицині!" – наводить Каплан слова брата.
Сенцова було засуджено у РФ до 20 років позбавлення волі 25 серпня 2015 року. Російський суд визнав його винним у створенні у Криму терористичної спільноти і керівництві нею, спробі придбання вибухових пристроїв і незаконному зберіганні вогнепальної зброї та боєприпасів, двох терористичних актах та підготовці ще одного теракту. Сенцов своєї провини не визнав. 14 травня 2018 року режисер оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити 64 українських політв\'язнів. Себе до цього списку він не заніс. 7 серпня адвокат українця Дмитро Дінзе повідомив, що стан Сенцова погіршився: у нього анемія і проблеми із серцем. Адвокат додав, що режисер виступає проти переведення у цивільну лікарню, оскільки "завідувач реанімаційного відділення агресивно до нього ставиться і, найімовірніше за все, може лише нашкодити йому". 7 вересня російський омбудсмен Тетяна Москалькова заявила, що стан здоров\'я Сенцова не погіршився.
Источник
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=130645
Оценка: - | -;
Просмотров: 53 раз(а); 10:54 11/09/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< УСІКНОВЕННЯ ГОЛОВИ СВ. ІВАНА ХРЕСТИТЕЛЯ ВШАНОВУЮТЬ 11 ВЕРЕСНЯ ПРАВОСЛАВНІ ТА ГРЕКО-КАТОЛИКИ Україна ще 26 років тому просила про автокефалію УПЦ: опублікований історичний документ >>


Страница сгенерирована за 0.033 сек..