Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6...>>

На Луганщині вже 12 днів триває підземний протест шахтарів

Гірняки чотирьох шахт та структурних підрозділів ПАТ "Лисичанськвугілля" уже 12 днів протестують у шахті, під землею, вимагаючи виплатити борг по заробітній платі. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець на своїй сторінці в Facebook, передає УНН .
"Шахтарі чотирьох шахт та структурних підрозділів ПАТ "Лисичанськвугілля" продовжують підземний протест дванадцяту добу!" – написав Волинець.
За його словами, після того, як одного з протестувальників видали на поверхню з підозрою на пневмонію, на його місце спустився інший гірник. Наразі 15 гірників перебувають під землею на глибині 600 метрів.
Крім того, як повідомив у Facebook представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський, вчора у Лисичанську гірняки перекрили дорогу.
"У Лисичанську шахтарі перекрили дорогу. Автотранспорт не пропускають. Вимоги одне: виплатити борг по заробітній платі", – написав представник Омбудсмена.
Також, як повідомив Волинець, планується, що сьогодні на центральній площі Лисичанська пройде мітинг у підтримку гірників.
Нагадаємо, через викид вугілля на шахті "Центральна" у Донецькій області загинув гірник.
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=131545
Оценка: - | -;
Просмотров: 163 раз(а); 11:58 30/10/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Школярка з Києва виграла міжнародну олімпіаду з китайської мови (ВІДЕО) В Киеве за неуплату отключили от света две многоэтажки >>


Страница сгенерирована за 0.039 сек..