Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6...>>

В ООН порахували збитки від домашнього насильства в Україні

За даними дослідження ООН, боротьба із наслідками домашнього насильства щорічно коштує українцям і державі не менше 200 мільйонів доларів.
Про це заявив представник Фонду ООН у сфері народонаселення в Україні (UNFPA) Павло Замостьян під час прес-конференцій, передає кореспондент УНН "Для суспільства ця проблема (домашнє насильство – ред.) має конкретне економічне вираження. Насильство в Україні, за нашими оцінками, коштує щорічно понад 200 млн доларів. Це ті кошти, які витрачає щорічно і жертва, і держава на реагування і, можливо, ця сума далеко недооцінена, оскільки невелика частина – лише 10% - звертається по допомогу, а, отже, має шанс її отримати", - зазначив П. Замостьян.
Крім того, за його словами, держава працює над зміною в системі реагування і запобігання насильству, що також потребує великих коштів.
При цьому він додав, що, крім економічного, також є великим і моральний, а також психологічний аспекти домашнього насильства.
"До насильства ми все ще ставимося толерантно, оскільки 9% чоловіків вважає, що побити жінку – то нормально", - уточнив експерт.
Нагадаємо, за даними соціологічних опитувань, в Україні 1,1 млн жінок зазнають фізичного та сексуального насильства. Про це йдеться у дослідженні “Економічна вартість насильства щодо жінок в Україні” 2016-2017 рр., проведеного UNFPA (представництво Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні) та “Українським центром соціальних реформ”.
Кабінет міністрів затвердив Концепцію Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2023 року.
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=131590
Оценка: - | -;
Просмотров: 132 раз(а); 14:50 02/11/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< В Украине будут штрафовать за использование символики Нацполиции: размеры штрафов и основания Половина українців вважає, що шльопати дитину – це нормально >>


Страница сгенерирована за 0.046 сек..