Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6...>>

Українцям додадуть вихідний в грудні

Для українців з\'явилися добрі новини. Для тих, хто вже скучив за відпусткою приготували додатковий вихідний день. Тепер, у грудні з урахуванням нового вихідного доведеться відпочивати аж третину місяця - 20 робочих днів та 11 вихідних.
Так, нагадаємо, що 25 грудня українці відзначать католицьке Різдво. Це свято стало державним тільки в минулому році, виходить, що відпочивати повинна вся країна.
Відомо, що вихідним буде і переддень Різдва – 24 грудня (Святвечір), проте робочий день переноситься на суботу, 22 грудня. Про це пишуть українські ЗМІ.
За такою ж схемою Україна зустріне Новий рік. Останній робочий день в цьому році, 31 грудня, буде вихідним, оскільки припадає на понеділок, передує офіційному вихідному – 1 січня, українці вийдуть на роботу за нього в суботу, 29 грудня.
Варто нагадати, що українцям розповіли прогноз погоди на найближчі дні, іхоча відчутного тепла не варто очікувати похолодання по всій території відбуватиметься поступово. Про це повідомляє синоптик Наталка Діденко в Facebook. У найближчі дні в Україні буде волого і тепло, а перші морози прийдуть тільки на вихідних.
"Україна відкрито радіє вже тривалий час владі антициклону. І дощів, як таких, немає, так, пару крапель, і вологість і тумани забезпечують сільському господарству врожай, і тепла погода економить газ і, в принципі, радує", - розповіла синоптик.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Чорна п\'ятниця – це день величезних. Але інше питання, якщо в Україні дійсно справжні знижки. Експерти сходяться на тому, що практично всі акції в магазинах – це лише маніпуляції довірливими покупцями. Але давайте спробуємо розібратися в цьому детальніше. До речі, Чорна п\'ятниця зазвичай проходить в останніх числах листопада і 2018-й рік не виняток. В цьому році вона починається 23 листопада о 00.01.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=131620
Оценка: - | -;
Просмотров: 176 раз(а); 11:44 06/11/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Церемонія прощання з активісткою Катериною Гандзюк відбудеться завтра Украинцам рассказали, что делать при отсутствии субсидий в платежках >>


Страница сгенерирована за 0.03 сек..