Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6...>>

7 листопада: народний календар і астровісник


Сьогодні праведної Таїфи; чим займалися відьми в ніч проти Димитрія і що нам приготував нинішній молодик.
Цього дня Церква вшановує пам’ять праведної Таїфи – тієї самої, яку воскресив апостол Петро. Вона була членкинею християнської общини Іопії, професійно займалася шиттям. Шила на замовлення для заможних клієнтів, а також обшивала всіх нужденних, хто до неї звертався. Якось вона важко захворіла й померла. Її подруги, сестри по вірі, почувши, що неподалік проповідує апостол Петро, звернулися до нього, аби він помолився про спочилу. Той прийшов, став на коліна, помолився, а в кінці промовив: «Таїфо, встань». І жінка дивовижним чином повернулася до життя. Про це йдеться в Діяннях апостолів (Діян. 9 : 40).
Святій Таїфі колись молилися всі швачки. А швеці від Таїфи починали працювати вже при свічці. У ніч напередодні Дмитрія, а завтра в нас свято – Димитрія Солунського, точнісінько як і на Юріїв день, начебто відьми скидали з неба місяць, перетворювали його на корову й доїли. Після того вони пили те молоко й могли жити ще, як мінімум, 300 років.
Іменинники сьогодні чоловіки з рідкісними іменами Маркіян (Марко) і Мартирій.
Сьогодні Місяць обновиться у Скорпіоні. Одне з найважчих місячних оновлень у році. Щось проявиться і постане надзвичайно гостро, а щось важливе нарешті вирішиться. Що варто зробити? Звести своєрідний дебіт із кредитом, проаналізувати баланс, збагнути, наскільки гарні чи погані справи зробили останнім часом. Ічи не занадто ми залежимо від сторонніх ресурсів. Якщо в найближчі 3 дні розпочати обдуманий і добре підготовлений фінансовий проект, з часом можна буде опинитися у великому виграші. Настають надзвичайно вдалі дні для шлюбу і романтичних відносин – цьому сприятиме гармонійний аспект Марса і Венери. Вплив фази циклу Венера-Марс поширюватиметься аж до суботи включно, тож «бабине літо» в міжгндерних відносинах триватиме. І це тішить.
Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1888 – -15,0, а найтеплішим у 2010– +15,8.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=131638
Оценка: - | -;
Просмотров: 144 раз(а); 15:11 07/11/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Украинцам рассказали, что делать при отсутствии субсидий в платежках Украинцы тратят на еду почти всю "минималку" >>


Страница сгенерирована за 0.031 сек..