Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Социум

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Социум

[1] 2 3 4 5 6...>>

УГКЦ готова об'єднатися з Православною церквою України

Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав (Шевчук) заявив, що Українська греко-католицька церква може об’єднатися з Православною церквою України. Заява прозвучала в інтерв’ю одному з українських телеканалів.
"Це є гарна радісна перспектива. Тому що весь християнський світ, зокрема католицька і православна спільноти, шукають шляхів до єдності. На вселенському рівні відбувається діалог, аби цю єдність відновити. Передусім йдеться про євхаристійне сопричастя. Коли хтось розриває цю єдність, він розриває євхаристійне сопричастя. Як це сталося між Москвою і Константинополем, після рішення нашої Церкви-матері про надання автокефалії для Православної Церкви України», – заявив Глава УГКЦ.
Патріарх Святослав відзначив, що він домовився із Предстоятелем Епіфанієм про співпрацю. За його словами, обом Церквам спільно слід займатися розвитком богословської традиції, вдосконалювати душпастирське служіння. Глава УГКЦ не вважає, що через об’єднання одна Церква повинна підпорядковуватися іншій.
"Одна річ є об’єднання, а інша річ – єднання. Мабуть, ніхто, так як ми, – українці, не потребує вселенського єднання Церков», – сказав Святослав.
Нагадаємо,7 січня навколо Софії Київської вишикувалась велика черга бажаючих подивитися та сфотографувати Томос про автокефалію Православної церкви України.
Як повідомлялося, 5 січня 2019 року Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію для Православної церкви України, а 6 січня грамоту про автокефалію урочисто вручили митрополиту Епіфанію.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=3&nums=132526
Оценка: - | -;
Просмотров: 1 раз(а); 14:37 09/01/2019

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Українцям пообіцяли безкоштовну медичну діагностику: перелік послуг На Софійській площі вишикувалась велика черга охочих подивитись на Томос >>


Страница сгенерирована за 0.063 сек..