Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Культура

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Культура

[1] 2

18-19 травня до багатьох музеїв Києва можна потрапити безкоштовно.

З 20:00 до 23:00 у суботу 19 травня Національний художній музей запрошує «любителів темряви і музейних дивовиж» відвідати музейну експозицію в доповненій реальності; заповнити міні-книжку з запитаннями до художніх творів і отримати за це печиво з музейним передбаченням; розмалювати рисунки за мотивами творів Олександра Богомазова; послухати DJ Mishukoff. Крім того, волонтери, одягнені як герої картин, впродовж 30 хвилин позуватимуть для охочих малювати. Вхід вільний.
Шоколадний будинок на вулиці Шовковичній анонсував безкоштовні екскурсії 18 травня: оглядова екскурсія будинком (з 11:00), пілотна екскурсія «Музеєм скульптури» (12:00), «Особлива екскурсія з несподіванками» (14:00) та дитяча екскурсія з привидом (15:30). Реєстрація обов`язкова за телефоном: 044 253 0521. Також у програмі є один платий захід – квест «Ніч у музеї» вартістю 295 гривень.
18 травня відбудуться театралізовані екскурсії в Косому капонірі на території Київської фортеці. Двері камер, карцерів та інших приміщень відчиняються раз на рік, у цю ніч. Екскурсію проводить Барон Мюнхгаузен. У музеї покажуть фільми «Той самий Мюнхгаузен» і про вбивство Столипіна. Вартість входу від 100грн.
19 травня, із 21:30 до ранку, Музей історії України влаштує акцію «Міфи музейних експонатів», на якій будуть інтелектуальні ігри, майстер-класи, чаювання тощо. Вартість входу 300 грн.
18 травня в Київському будинку книги можна відвідати семінар «Геніальні музеї світу». Слухачам розкажуть про зали Лувру, Ермітажу, Віденського музею мистецтв, Палацу дожів у Венеції, замку Сфорческо в Мілані, галереї Уффіці у Флоренції, Прадо в Мадриді і багатьох інших. Вартість входу 100 грн, початок о 18:30.
У Софії Київській 18 травня підготували квест «Таємниця давніх стін» для дітей від дев’яти років (70 грн), безкоштовний майстер-клас з монотипії, безкоштовну екскурсію про Анну Ярославну. У програмі «Загадки писемності» дітей від семи років познайомлять з давньою абеткою і навчать писати таємні записки за допомогою шифру.
18 травня безкоштовно працюватимуть Софійський собор, Будинок митрополита, Золоті ворота, Кирилівська церква, оглядовий майданчик Андріївської церкви та Музей народної архітектури та побуту.
Нагадаємо, що музеї Києва влаштовують дні відкритих дверей і в інші дні травня.
Хмарочос
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=4&nums=128586
Оценка: - | -;
Просмотров: 90 раз(а); 11:55 15/05/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< В Украину не пустили российскую артистку В Украине отмечают День вышиванки >>


Страница сгенерирована за 0.066 сек..