Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Культура

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Культура

[1] 2

У Парижі на православному форумі обговорять основні проблеми біоетики

За ініціативою та за організаційної підтримки Асамблеї православних єпископів Франції, у французькій столиці 9 червня пройде «День Православ\'я». Православний форум приймуть Стефановський кафедральний собор на вул. Бізе (Гальська митрополія Константинопольського Патріархату),де буде звершена Божественна літургія за участю хорів різних Помісних Православних Церков, і Православний Духовно-культурний центр на набережній Бранлі, в амфітеатрі якого відбудеться круглий стіл на тему "Основні проблеми біоетики: православний погляд", повідомляє cerkov-ua.eu. Перед початком круглого столу у фойє Центру всім учасникам форуму буде запропоновано святковий фуршет. У науково-просвітницькій частині форуму візьмуть участь і виступлять з доповідями священик Жан Бобок (Румунська Православна Церква), священик Володимир Зелінський (Архієпископія Православних Російських Церков у Західній Європі, Константинопольський Патріархат), диякон Марк Андроніков (Корсунська єпархія, Руська Православна Церква) і Христина Бена (Університет Париж-11).
УНІАН
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=4&nums=128978
Оценка: - | -;
Просмотров: 81 раз(а); 14:46 08/06/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< У Києві прощаються з режисером Леонідом Кантером Італо Кальвіно: безкінечна постмодерністська гра і важливі образи культури майбутнього >>


Страница сгенерирована за 0.737 сек..