Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Пикантности

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Пикантности

[1] 2 3 4 5 6...>>

Китай закликає США і КНДР не допустити війни

Якщо розпочнеться війна, у ній не буде переможців, попередив глава МЗС Китаю Ван Ї. Він переконаний, що США і КНДР мають утриматися від дій, які підвищать напруження у їхніх відносинах.
Китай вважає, що нинішнє загострення відносин між Сполученими Штатами Америки і Південною Кореєю, з одного боку, та Північною Кореєю, з іншого, створює "потенційно небезпечну атмосферу", яка може призвести до виникнення конфлікту "у будь-який момент". Про це заявив міністр закордонних справ КНР Ван Ї у п\'ятницю, 14 квітня, у Пекіні.
"Ми рішуче виступаємо проти будь-яких заяв або дій, які підвищують напруженість, а також закликаємо до призупинення провокацій та загроз, поки ситуація не погіршилась настільки, що її вже не можна буде змінити", - заявив Ван Ї під час прес-конференції, повідомляє dpa.
При цьому глава МЗС КНР наголосив, що у разі виникнення війни у регіоні від цього втратять усі. "Якщо розпочнеться війна, у результаті ми матимемо ситуацію, у якій усі програють і не буде переможців", - наголосив Ван Ї, слова якого наводить AFP. Він закликав сторони протистояння, хто б з них не спровокував потенційний конфлікт, усвідомити "історичну відповідальність" та необхідність зрештою заплатити за це "відповідну ціну".
Нагадаємо, раніше у п\'ятницю заступник глави МЗС КНДР Хан Сон Рел заявив, що його країна готова завдати превентивного удару у відповідь на маневри американських сил у регіоні. А в Інституті з роззброєння, який є підрозділом міністерства закордонних справ Північної Кореї, заявили, що у регіоні у будь-який момент може розгорітись термоядерна війна.
Напередодні, 13 квітня, американський телеканал NBC News з посиланням на джерела в американських розвідувальних структурах повідомив, що США готові здійснити попереджувальний удар по КНДРу разі, якщо стане очевидно, що Північна Корея готує нові випробування ядерної зброї.
dw
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=5&nums=119436
Оценка: - | -;
Просмотров: 37 раз(а); 12:14 14/04/2017

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Задержан подозреваемый в организации взрывов в Дортмунде Генсек НАТО и президент США обеспокоены ситуацией в Украине >>


Страница сгенерирована за 0.099 сек..