Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Пикантности

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Пикантности

[1] 2 3 4 5 6...>>

Найважча жінка планети схудла на 242 кілограми


Півтонна єгиптянка скинула майже половину своєї ваги
Єгиптянка Еман Ахмед Абд Ель Аті, яка вважалася найважчою жінкою світу і важила близько 500 кілограмів, схудла майже вдвічі в індійській клініці міста Мумбаї. Зараз вона важить близько 260 кілограмів. Про це розповів лікар жінки, доктор Муффазал Лакдавала, повідомляє ТСН.
Як вже повідомляв сайт “Добрий лікар”, у лютому цього року 36-річну єгиптянку було прооперовано у лікарні Сайф в Мумбаї. Зі слів її родичів, жінка не покидала свій будинок протягом 25 років, поки не прибула в Мумбаї на зафрахтованому літаку компанії EgyptAir. При народженні їй був поставлений діагноз елефантіаз, або слонова хвороба, а в дитинстві вона перенесла інсульт, через який прикута до ліжка.
Власне, проблема жінки виникла не через переїдання, а через вроджену патологію. Вже при народженні дівчинка важила 5 кг, а педіатридіагностували у неї дисфункцію залоз, що призводило до накопиченню рідини в організмі. А через слонову хворобу жінка страждала від масивних набряків.
Вже з 11 років Еман не могла ходити, а пересувалася повзком, а інсульт прикував її до ліжка. Відтоді за нею доглядали мати та сестра. Але коли рідні зрозуміли, що далі так тривати не може, вони почали шукати спеціалістів з баріатричної хірургії. Операції із зменшення обсягу шлунку в Єгипті не проводять. Власне, тому рятувати жінку взялися індійські хірурги.
Вже практично за кілька тижнів після операції, в ході якої жінці видалили значну частину шлунка, вона втратила 100 кілограмів. Також їй була прописана дієта і фізіотерапія. Лікарі вражені швидкими темпами схуднення єгиптянки.
До речі, як зазначає ТСН, Еман Ахмед Абд Ель Аті, можливо, є першою людиною у світі, чиє ожиріння пов\'язане з рідкісним генетичним відхиленням -- мутацією в гені рецептора лептину, що призводять до надмірного голоду і швидкого набору ваги у перші місяці життя.
dobryjlikar.com
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=5&nums=119460
Оценка: - | -;
Просмотров: 56 раз(а); 17:25 15/04/2017

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Генсек НАТО и президент США обеспокоены ситуацией в Украине Берлин призвал Турцию преодолеть раскол в обществе >>


Страница сгенерирована за 0.102 сек..